2017 aastal rikkus majja: uue aasta lubadused raha kasvatamiseks

Kui sul ei ole ülevaadet oma kuludest, siis ei ole ka võimalik näha, kuhu võiksid raha suunata.

2017 aastal rikkus majja: uue aasta lubadused raha.

.

Inimorganismi häirib tõsiselt kellakeeramine kaks korda.

. Mini krediti geko krediit. Pensionikeskuse kodulehel on selgitatud kõiki erinevaid variante – nii saad teha enda jaoks kõige mõistlikuma otsuse. Kuna peatselt on tulemas ka tulumaksutagastuse aeg, võid kasutada just seda raha selleks, et anda oma säästukontole korralik hoog. Olgu tegemist kiirlaenude, suuremate laenude, kindlustuse või ükskõik, millise teise finantsteenusega – mõtle selle üle põhjalikult ja erinevaid variante. Loe ka meie eelarve koostamise nõuandeid, mis aitavad sul otsa lahti teha. Tehkem uuest aastast üks fenomenaalselt edukas aasta! Hakka eelarvestama Tõsi, eelarve tegemine ei ole lõbus ja kes tahaks ikka peale mõnusat pühadeaega hakata numbreid kokku lööma ja oma rahakoti suud koomale tõmbama. On selge, et sellist summat ei saa panna üleöö kõrvale. Kui sa soovid aga rahaga paremini majandada, siis algab kõik eelarve tegemisest. Vali parim 1000 euro väärtuses kiirlaen 12 kuuks. Ära leppi lihtsalt sellega, mis tulevik toob ning tegutse parema tuleviku loomise nimel. Rikkus ei tule majja üleöö, ent tehes algust endale lubaduse andmisega oled juba astunud esimese sammu parema rahalise eluni. Võta võlad ette See on ilmselgelt kõige keerulisem samm. Aastavahetus on täiuslik aeg oma elus uue lehekülje pööramiseks ning isegi kui lubadusi on raske pidada, siis tasub vähemalt proovida. Loe ka meie täispikka nõuandenurka selle kohta, kuidas võlgadest vabaks saada. Mõtle, kui palju sul võiks olla aasta pärast juba kõrvale pandud. Ära aja end masendusse ning hakka lihtsalt kohe säästma – juba paarkümmend või paarsada eurot võivad olla võlakeerise ja stabiilse rahalise seisu vahelatiks. Üks kõige populaarsemaid lubadusi on parandada oma majanduslikku olukorda. See on kasulik nii su tervisele kui ka rahakotile.

Sweet home : 2017 kukeaasta rikkuse ja õnne talismanid

. Loo “mustade päevade” konto Järgmine samm on hädaabiolukordade tarbeks säästukonto loomine. Kiir laen 0. PS: see ei ole sugugi nii keeruline kui tundub! Proovi eelarvest välja jätta tervist kahjustavad lõbustused ning muud kulud, mis lihtsalt “söövad” raha: alkohol, suitsud, klubid ja muu selline. 2017 aastal rikkus majja: uue aasta lubadused raha kasvatamiseks. Financer.com lehel on olemas näiteks intressikalkulaator, mis aitab arvutada, palju sa peaksid laenusumma korral intresse tasuma. Sama tasub silmas pidada isegi toidupoodi minnes. Tee teadlikke finantsotsuseid Miski ei ole hullem su rahakoti jaoks kui rutakad otsused. Nagu tavaks on saanud, teeme me kõik mingeid uue aasta lubadusi – olla tublim, töökam ja igati parem.

Sweet home : Õnnetoov rahapuu ehk kuidas majja rikkus tuua

. Ära unusta pensionipõlve Üks olulisi asjaolusid, mida kahjuks paljud unustavad, on pensionipõlveks valmistumine. Väike pere laen taitur BigBank.ee. Nimelt, kui sul on loodud eelarve, siis sa tead täpselt, kui palju saad iga kuu raha panustada võlgade tasumiseks. Iga edulugu saab alguse pisikestest sammudest – kui alustad juba täna, siis oled homme pisut rikkam! Isegi, kui säästad paarkümmend eurot kuus, on see parema tuleviku algus. Nii saad kõrge intressiga laenud kiiremini tasutud ning kui üks on tasutud, saad panustada seda suurema osamaksega teise võlgnevuse tasumisele. Hoian finantsteemadel kätt pulsil ning jagan oma teadmisi ka sinuga, et sa saaksid saavutada parema rahalise olukorra ja teha parimaid otsuseid. Oleme selle jätnud aga põhjusega kolmandaks sammuks.

Alusta võlgnevuste tagasi maksmist, panustades kõige suurema osa kõige kõrgema intressiga laenu tasumiseks. Tee endale finantstoodete võrdlemisest harjumus. Ära mine toidupoodi ilma ostunimekirjata. Sel põhjusel reastab Financer.com ka mõned sammud, mida võiksid uuel aastal teha, kui sa ei ole juba neid samme teinud. Iga lugu saab kuskilt alguse ning nüüd võib alguse saada sinu edulugu! Viktoria Krusenvald Financer.com Eesti toimetaja. Alguses võib see olla küll keeruline, ent harjutamine teeb meistriks ning peatselt ei pane sa tähelegi, kuidas oled iga kuu aina ökonoomsemalt toime tulnud. 2017 aastal rikkus majja: uue aasta lubadused raha kasvatamiseks. Esmalt, tee nimekiri kõikidest võlgnevustest, märgi summad ja igakuised maksed. Kui sul on pisike kasvukonto, saad olla ka samas rahulikum, kuna paned raha kõrvale olukordadeks, kui äkiline rahavajadus peaks kimbutama – nii ei tekita sa endale võlgnevusi juurde. Nii saad iga kuu teha mõõduka summaga kandeid ning summa on kenasti turvaliselt pangas hoitud. Muidu eksled sihitult ringi ja ostad asju, mida muidu võib-olla vajagi ei ole. Proovi oma elus rakendada rohkem säästunippe, seda kõigis eluvaldkondades alates transpordist kuni toiduni. Muideks, üks lihtsamaid võimalusi säästukonto loomiseks on kasvukonto avamine pangas

Märkused