Analoogselt tuleb toimida igas olukorras, mis raskendab laenumakse tasumist

Kiire laenude internetis on suurepärane lahendus siis, kui mõne ostu või makse jaoks on kiirelt raha vaja. maist kuvatakse AKS-de andmed lisainfona äriregistris ettevõtte või asutuse andmete juures. Määramisest tuleb teatada Andmekaitse Inspektsioonile.

Kuidas käituda, kui pole võimalik laenu tagasi maksta.

. Äriregistrisse tekib uus informatiivne infoväli“, kommenteeris teadete esitamiseks tarkvaralahenduse teinud Registrite ja Infosüsteemide Keskuse direktor Mehis Sihvart. Ta võib täita ka muid tööülesandeid, see ei pea olema täistöökoht. Analoogselt tuleb toimida igas olukorras, mis raskendab laenumakse tasumist. „Esitamine on lihtne – samas kanalis ja samamoodi, nagu tavapärane ettevõtte ja äriregistri vaheline digisuhtlus. Kiire laenude internetis on praegu üks kõige populaarsematest krediidimudelitest, mida pakub enamik tasuta kiirkrediiti pakkuvaid ettevõtteid. Mitu ettevõtete ja asutust võivad määrata ka ühise AKSi. Inspektsiooni võrgulehel on täpsemad selgitused, kes peavad AKSi määrama, mida talt nõutakse ja kuidas teade esitada. AKS nõustab tööandjat ning on andmekaitse alal kontaktisikuks. Omaenda personaliandmete töötlemine ei ole ettevõtte põhitegevus. Nii ettevõtted kui asutused vajavad senisest rohkem infoturbe ja andmekaitse asjatundjaid. Teate saab esitada ettevõtjaportaali kaudu analoogselt teiste teadetega äriregistrile. Lisaks võib sellise kiirlaenud vormistada internetist kodust väljumata. „Küberruumi ilmuvad üha uued ohud, õiguskeskkond muutub keerulisemaks. Krediidi tagasimaksmise aega võib pikendada vajaliku ajani. AKSi määramisest tuleb inspektsioonile teada anda.

Interssivaba kiirlaen. Analoogselt tuleb toimida igas.

. mail jõustuva EL andmekaitse üldmääruse kohaselt peavad kõik asutused ja paljud ettevõtted määrama andmekaitsespetsialisti. Ettevõte võib AKSi määrata vabatahtlikult – ka sel juhul saab ta inspektsiooni jaoks kontaktisikuks. Nii saame paremini kaitsta nii oma infovara kui ka inimeste usaldust, kelle andmeid töötleme“, ütles inspektsiooni peadirektor Viljar Peep.

Laekumiste haldamine ERPLY kasutajale - ERPLY Books

. Kui laenu tuleb pikendada, peate arvestama komisjonitasudega, mis on sätestatud lepingus, mille olete kiire laenude andjaga sõlminud. Smskiirlaenud.

Märkused