Andmeid maksehäirete kohta säilitatakse avalikult maksehäireregistris

Autolaen - summas 500 kuni 15 000, intressimäär alates 8,9% aastas. Andmete avaldamine toimub nõusolekuta, sest võlakohustusi rikkunud isikud ei pruugi anda nõusolekut selleks, et nende rikkumiste kohta info kolmandate isikuteni jõuaks. Vastutav töötleja annab volitatud töötlejale kohustuslikke juhiseid isikuandmete töötlemiseks ja vastutab selle eest, et volitatud töötleja täidab isikuandmete töötlemise nõudeid.  Juhul, kui vastutav töötleja, näit. Maksehäire lõpukuupäev on võlgnevuse tasumise päev.

e-äriregister | RIK

. Andmeid maksehäirete kohta säilitatakse avalikult maksehäireregistris. Tegutsemine piiratud vastutusega äriühingu kaudu ei tähenda vastutuse puudumist või sellest vabanemist. Maksehäire lõpetatakse võlgnevuse täielikul tasumisel. Seega äriühingute andmete avaldamist ei ole kuidagi piiratud. Refinantseerimine pank ei anna laenu. Registris on kajastatud informatsioon võla tekkimis- ja lõppemiskuupäeva, summa suurusjärgu ja päritolu kohta. Andmeid maksehäirete kohta säilitatakse avalikult maksehäireregistris. Maksehäirete infot sisestavad ja kasutavad Eesti krediteerijad kõikidest elutähtsatest valdkondadest nagu näiteks pangandus, side, telekommunikatsioon, kütus, kaubandus, ehitus, rentimine, veondus jne. Kui soovite portaali kasutamist lõpetada, vajutage palun siia. Päringu tulemusel kuvab süsteem loetelu teie andmete pärimise kohta ja saate kontrollida, milline institutsioon on teie kohta käivaid andmeid kasutanud. Äriühingu ärinime ja juhatuse liikme andmete esitamine on äriregistri avalike andmete taasesitamine.

Ametlik Maksehäireregister | Creditinfo Eesti AS

. Maksehäireid kokkuleppel võlgnikuga ei kustutata. Maksehäirete sisestamisõigus on firmadel, kellel on sõlmitud Proff-paketi leping Creditinfo Eesti AS-ga.

Maksehäirete pretensioonid | Creditinfo Eesti AS

. Võlglastest äriühingute andmete avaldamine on sarnase ja samuti seadusega lubatud eesmärgiga.. SMS kredit uudised laenu kohta.

Samuti on lubatud edastada kliendi kohustuse rikkumisega seotud isikuandmeid, kui kohustuse rikkumise lõppemisest ei ole möödunud rohkem kui viis aastat. Teenus on mõeldud eraisikutele. aastal Eesti pankade poolt ning seda haldab Creditinfo Eesti AS. Kuva näidisinfo See on e-teenuse näidisinfoSarnaselt näidisega näete oma andmeid siis, kui olete sisse loginud. Äriregistris äriühingute ja nende allkirjaõiguslike esindajate andmete avaldamise eesmärgiks on tagada usaldusväärne tehingukäive

Märkused