Creditstar Estonia AS – Creditstar

Personaalne laenukonto | Creditstar

. kuumakse kuupäeval otsustad, et tahad terve jäägi juba ühes osas ja algsest maksegraafikust kiiremini tagastada. Lihtsalt kooskõlasta ennetähtaegse tagasimakse soov meie klienditeenindusega ja seejärel tee ülekanne oma hetkesaldost lähtuvalt. Autolaen - summas 500 kuni 15 000, intressimäär alates 8,9% aastas. Creditstar Estonia AS – Creditstar. Ettevõte Creditstar Estonia AS Creditstar Estonia AS kuulub online krediidi ja pangavälise väikefinantseerimise valdkondades tegutsevasse rahvusvahelisse finantstehnoloogia gruppi Creditstar Group. Laen juhiluba alusel odavaim kiirlaenu pakkuja.Eestis. Monefit tegutseb Finantsinspektsiooni poolt väljastatud krediidiandja tegevusloa alusel. Kui leiad, et saad summa algsest tähtajast kiiremini tagasi maksta, on tulemuseks ka väiksem laenu tasu. Tasu maksad ainult siis, kui konto on kasutuses ja ka ainult selle summa pealt, mille parajasti kasutusele võtad.

Laenukonto omamine on tasuta ning taotluse konto kasutamiseks teed siis, kui tekib vajadus lisaraha järele. Creditstar on suurim online krediidi pakkuja Eestis. Kui taotled laenukonto täiendavat kasutamist, on Sul sobivale lisasummale täiendavalt veel vaja valida ka uus periood, mis rakendub tervele uuele kasutuses olevale laenusummale. kollasele reale või vajuta noolemärgile ja tee kiirvalik. Creditstari personaalne laenukonto on justkui virtuaalne krediitkaart. Kasutuses olev laenusumma ennetähtaegselt ja seeläbi soodsamalt tagastada Meie teenuse puhul maksad tasu ainult nende päevade eest, kui laenukontot tegelikult kasutad ning kui laenusumma on Sinu valduses.

Laenud > Tutvustus | Creditstar

. Creditstar Estonia AS – Creditstar. Laenu saavad võtta ainult ühistu liikmed (ühistuga saab liituda enne laenulepingu sõlmimist). Kui peaksid veel lisaraha vajama. Ja veel lisaks, varasema tagasimaksega ei kaasne Sulle mingeid lepingulisi trahve ega lõpetamistasusid. See online krediidi lahendus annab Sulle võimaluse kasutada soodsaid ostuvõimalusi ning kindlustunde ootamatute väljaminekute suhtes. Et seda teha, pead esmalt ära tasuma laenukonto aktiivse kasutamise jooksva tasu. Vali parim 600 euro väärtuses kiirlaen 12 kuuks.

CreditStar – krediidikonto summas alates 50 kuni 5000.

Märkused