Eestihoius -Kodulaen kuni 150 000 eurot

Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu laen  – see on suurepärane võimalus nendele, kes vajavad suurt rahasummat madala intressimääraga. Tähtajaline hoius on kliendile, kes omab vabu rahalisi vahendeid. Krediidiasutus Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu pakub oma klientidele mitu laenu saamise võimalust, kas kinnisvara tagatisel või autoliisingut. Intressi tasutakse selle aja eest, mil laenuvõtja laenu kasutab. Selle laenu puhul on vajalik vähemalt ühe käendaja olemasolu. Kes aitab laenudest vabaneda väike laenud. Personaalne ja paindlik lähenemine võimaldab Teil saada protsente hoiustelt nii igakuiselt, kvartalipõhiselt või iga-aastaselt kui ka deposiidi tähtaja lõppemisel. Laenu saamise võimalusi ja laenusaajale esitatavaid nõudeid täpsustatakse ühistu esindajalt kas telefoni teel või online režiimis.

Sobib nii lühiajaliste kui ka pikaajaliste investeeringute jaoks. Ja mida kõrgem on intressimäär, seda parem. Üheks parimaks mooduseks hoiuste suurendamiseks on tähtajaline hoius.

Eestihoius | KAMPAANIA

.

- tarbimislaen 500 kuni 5000 eurot ilma tagatise.

. Kõik teavad, et raha peab teenima, ainult sellisel viisil võib oodata isikliku kapitali juurdekasvu. Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu tähtajaline hoius on hoiustamine kindla aja peale, mille puhul intressimäär on üks kõrgemaid Eestis.. Laenutaotluse heakskiitmiseks peab füüsilisel isikul olema püsiv tuluallikas. Investeering peab tooma kasumit. Eestihoius -Kodulaen kuni 150 000 eurot. Eestihoius -Kodulaen kuni 150 000 eurot. Tähtajaline hoius on üks riskivabamaid lisaraha teenimise võimalusi. Tähtajaline hoius on investeering, mille puhul on kõige kõrgem intressimäär. Laenutaotluse heakskiitmise korral kutsutakse laenuvõtja ja käendaja lepingu allkirjastamiseks kontorisse. Intressimäär on laenutingimuste kohaselt väga soodne ning laenu enneaegne tagastamine võimaldab veelgi rohkem raha kokku hoida

Märkused