Eestlaste suurenevate säästudega hakkavad tegelema uued investeerimisnõustajaid

aastast annab aluse loota, et saame ka Eesti kohta samalaadsed andmed kunagi esitatud. Iseküsimus, kas Eesti majandusarengu suunajad ning ühiskond tervikuna seda veel lisaväärtusena oskavad näha,“ rääkis Sakkeus. Eestlaste suurenevate säästudega hakkavad tegelema uued investeerimisnõustajaid.

Kuidas oma sissetulekut suurendada. Laenu on võimalik ka.

. Väga oluline on seejuures mõju majandusele – pikenenud eluiga võiks kaasa tuua ka töövõimekuse kasvu: inimestel on võimalik vanemas eas uusi oskusi omandada ja kasvava haridustaseme juures neid oskusi ka uutes valdkondades rakendada. Ehk siis ei oleks Eesti rahvastiku vananemise kiire kasv tulnud teatud perioodidel üllatusena, sest see on tekkinud ja jälgitav olnud ju juba kümnendeid,“ sõnas Sakkeus. „Uuring võimaldab meil jälgida, kuidas areneb rahvastiku töövõimekus ja tervis, mis aitavad kaasa vanemaealiste oluliselt suuremale ning kaua-aegsemale kaasamisele aktiivses elus. Eestlaste suurenevate säästudega hakkavad tegelema uued investeerimisnõustajaid. Loe lähemalt × Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Leia kõige soodsam kiirlaen siit.

Teemalehed - DELFI

. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Eestlaste suurenevate säästudega hakkavad tegelema uued investeerimisnõustajaid.

Odavlaenee -

. „Samas tõstatab vanemaealiste kasutamine tööjõuna küsimuse, kust leida tasakaal otsese tööjõukulu ja suurenevate kaudsete tööjõukulude - nagu ümberõpe või töökoha kohandamine vanemaealistele - vahel. „See seab olulised väljakutsed ka Eesti ühiskonnale, mis peab kohanduma muutustega väga erinevates valdkondades nagu pensioni-, tervise-, elamu-, maksu-, transpordi-, info-, regionaal-, sotsiaalteenuste-, sotsiaalkaitse- jms.

Märkused