Ferratumi väikelaen on kiire ja mugav lahendus.

Logi lihtsalt sisse meie kodulehel olevasse iseteeninduskeskkonda ja täida taotlus. Lisaks võib sellise kiirlaenud vormistada internetist kodust väljumata. Enne lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ning vajadusel konsulteerige spetsialistiga. Laenulepingute keeleks on eesti keel. Kasutamata ja tagasi makstud laenulimiidi piires saab alati täiendavalt laenu võtta. Selleks pead sa lihtsalt logima sisse oma iseteenindusse kasutades isikukoodi ja pin-koodi. Sellel on erinevaid nimesid – krediidikonto, krediidilimiit, laenulimiit. Laenulimiit on paindlik ja mugav alternatiiv kiirlaenule. Kiirlaenu taotlemisel tuleks kindlasti jälgida ka intressimäärasid ja laenulepingu sõlmimisega seotud lisakulude suurust. Tutvuge finantsteenustega, mida soovitavad meie kliendid. Meie soovitame võimalusel tasuda rohkem, kui arvel näidatud miinimumsumma – sellisel juhul maksate kokkuvõttes vähem intressi ning laenulimiidi kontol on rohkem vaba limiiti, mida ootamatute olukordade puhul edaspidi kasutada. Peale taotluse saatmist on sul vaja ennast identifitseerida – seda on võimalik teha nii ID-kaardi või Mobiil-ID abiga. Pea meeles, et selleks on siiski tarvis kehtivat dokumenti. Laenulimiit määratakse kliendile vastavalt kliendi maksevõimele. Laenulimiit on paindlik ja mugav laenuteenus. Iga laenu väljastamine on tasuline ning laenu tagastamata jätmisel edastatakse nõue sissenõudmiseks inkassofirmale, millega kaasnevad lisakulutused. Lisaks on kindel tagasimakse kuupäev minimaalsele kuumaksele, kuid igal ajal võib laenulimiiti rohkem tagasi maksta. Juhul, kui selleks põhjuseks on enamasti raha ja selle olemasolu, siis tasub kaaluda Ferratumi laenu taotlemist. Määratud limiidi piires on kliendil alati võimalik laenu võtta. Kui laenu tuleb pikendada, peate arvestama komisjonitasudega, mis on sätestatud lepingus, mille olete kiire laenude andjaga sõlminud. Ferratumi väikelaen sobib kiirete ja lühiajaliste kulutuste finantseerimiseks. Juhul, kui sul on kõik kasutusel olev summa tagasi makstud, siis jääb sinu laenulimiidi konto endiselt avatuks ning sa saad sealt lisaraha välja võtta igal ajal, mil vaid soovid. Kiire laenude internetis on suurepärane lahendus siis, kui mõne ostu või makse jaoks on kiirelt raha vaja. Soovitame enne laenu taotlemist läbi mõelda enda rahalised võimalused ning periood, millal on võimalik laen tagastada. Ferratum Bank on vastutustundlik laenaja ja seetõttu ei väljasta me laenusid klientidele, kellel on avatud maksehäired.. See on paindlik ja mugav laenutoode. Iseteenindusest saad kiire ja mugava ülevaate, kui palju on sul hetkel limiiti kasutusel, kui palju on vaba raha, millal on arve maksmise tähtaeg ning samuti saab seal arvet vaadata ning vajadusel kontaktandmeid muuta. Me määrame igale kliendile personaalse limiidi – limiidi määramisel on abiks personaalne laenuanalüüs enne laenuotsuse tegemist.

Ferratumi väikelaen on kiire ja mugav lahendus.

. Kiire laenude internetis on praegu üks kõige populaarsematest krediidimudelitest, mida pakub enamik tasuta kiirkrediiti pakkuvaid ettevõtteid. Juhul, kui eelnevalt nimetatud variandid pole Sulle sobivad, siis saad ennast tuvastada ka lähimas postkontoris.

Laenu tagasimakse graafik, laen ilma tagatiseta. SMS laina.

. Nende kõigi põhimõte on üks – sul on kindlaks määratud limiit, mille piires lisaraha kasutada. Krediidi tagasimaksmise aega võib pikendada vajaliku ajani. Täidame sinu unistused! Kindlasti on sinul erinevad salasoovid ja unistused, mille täitmist lükkavad edasi erinevad põhjused. Juhul, kui kliendil on eelmised kohustused likvideeritud ning maksehäired on lõpetatud, siis koostame peale uue laenutaotluse saatmist uue laenuanalüüsi. Ferratumi väikelaen on kiire ja mugav lahendus.

Ms raha

Märkused