ID kaardiga identifitseerimine kiirlaen uno laen

Loe edasi Olulised teeviidad Veebilehed, kust leiad tervisega ja tervishoiukorraldusega seotud infot süstematiseeritult. Rakendus RIA DigiDoc mobiilsetele platvormidele Android ja iOS. Siia kogutakse kõige olulisem meditsiiniline informatsioon. Küsi mobiil-ID kohta lisainfot oma mobiilside operaatorilt või külasta veebilehte www.politsei.ee.

Loe edasi Andmete turvalisus on ülitähtis.

Partnerkaardiga võidad nüüd rohkem!

. ID-tarkvara paigaldusjuhendi administraatorile leiad siit. Ühenda kaardilugeja, sisesta kaart ja kontrolli ID-kaardi töötamist veebilehel https://www.eesti.ee. Igast tegevusest jääb järele jälg. Mobiil-ID võimaldab Sul portaali siseneda ja allkirjastada dokumente mobiiltelefoni abil. Tervise infosüsteem Tervise infosüsteemis paiknevad terviseandmed, mis on tervishoiuteenuste osutajad esitanud Sinu kohta. Viited ID-tarkvara allalaadimiseks kõigile toetatud operatsioonisüsteemidele leiad siit. Juhendeid ja õpetusi ID-tarkvara kasutamiseks leiad ID-abikeskusest. . Loe edasi Üleriigiline Digiregistratuur Esmaste eriarsti vastuvõtuaegade broneerimine, tühistamine ja muutmine Loe edasi Käsimüügiravimite infolehed Käsimüügiravimite infolehed on leitavad Sotsiaalministeeriumi veebilehe kaudu.

: turvaline login ainult mID / IDkaardiga

. ID kaardiga identifitseerimine kiirlaen uno laen. Nimekiri uuendustest ja teadaolevatest probleemidest on leitav siit.

Autentimisvahendid ja turvalisus - Swedbank

. Palun sulge kõik programmid peale selle akna. Lisainfot ID-tarkvara kohta leiad siit. Laenud kus ei ole vaja kontoväljavõtet laenude refinantseerimine kinnisvarata. Salvesta tarkvara paigaldusfail oma arvutisse. Loe edasi Tervise infosüsteem ja portaal "Minu e-tervis" lähtuvad tegevuses Eesti seadustest ning Euroopa Liidu õigusaktidest

Märkused