Inkassokeskus refinantseerimine krediidilaen

Julianusega koostöö on tulemuslik. Julianus on Telia Eestile olnud heaks pikaajaliseks partneriks nii inkasso- kui kohtumenetluses. Kiirlae YesCredit.

Hindame Julianuse avatud suhtlemist ja head infovahetust. Julianus on muutnud vanade võlgnevuste menetluse meie jaoks tulemuslikuks. Nad on tugevad valdkonna praktikud ja visonäärid samaaegselt. Hindame Julianust kui usaldusväärset ja kindlat partnerit.

Kontakt::Inkassokeskus

. Pika koostöö jooksul on Julianus pakkunud Elisale tulemuslikku inkassoteenust ja olnud edukas nõuete enampakkumistel. Matias Mäenpää Visma PPG Oy Edukas nõuete enampakkumistel. Andrus Post Koduliising OÜ Tulemuslik. Valdis Kald Credit Invest OÜ Avatud suhtlus ja hea infovahetus. Merle Laurimäe Võlahalduse osakonna juht IPF Digital AS Väärtustab pikaajalist partnerlust. Nad on ainus inkassopartner, kes pakub valdkonnas täisteenust alates krediidiregistri teenusest kuni põhjaliku kohtumenetluseni. Soodsad laenud. Kiirlaenud kuni 4000 eurot, väikelaenud kuni 10 000 eurot..

Julianus Inkasso | Võlanõuete ost ja võlgade menetlus

.

Võlgniku sisse logimise leht -

. Reaalsed tulemused vanade võlgnevuste menetluses. Julianus on usaldusväärne ning tulemusele orienteeritud partner. Hindan Julianusega koostöö puhul avatud suhtlust, tulemustele orienteeritust, innovaatilisust ja meie klientide head kohtlemist. Julianus katab inkassoturul seda osa, millega teised hea meelega tegeleda ei soovi – vanade ja väga vanade nõuete menetlus. Tugiteenuste allüksuse juht Telia Eesti As Rahvusvahelisus ja kõrge motiveeritus. Tänu sellele on meie koostöö kestnud pikaajaliselt. Inkassokeskus refinantseerimine krediidilaen.

Debtor log in page -

Märkused