Investeeri mesilastesse: uuenduslik Eesti mesila pakub põnevat investeerimisvõimalust

Hoian finantsteemadel kätt pulsil ning jagan oma teadmisi ka sinuga, et sa saaksid saavutada parema rahalise olukorra ja teha parimaid otsuseid. Kõige suurem preemia on aga teadmine, et sinu investeering aitas kohalikul tublil mesilal arendada oma tööd edasi ja hankida uusi mesilasperesid. Lisaks saad pilgu peale visata sellele, millega Investeerimisklubi tegeleb ning saad seejärel ka ise liituda. Laenud saaremaal, kui on laen pankas kas on voimalik lisada. Need laenufirmad on kõige usaldusväärsemad ja kõrgeima hinnanguga meie lugejate arvustuste kohaselt. Seega saab Ranna Mesila tänu investeeringutele hankida uusi mesilasperesid ja arendada oma mesilat kaugemale, samas saavad investorid aga meeletult suure koguse imemaitsvat mett. Investeeri mesilastesse: uuenduslik Eesti mesila pakub põnevat investeerimisvõimalust. Rahakool Rahakool on isegi pigem rahateemaline keskkond kui ainult blogi, kuid Rahakooli võrgustikku kuulub mitmeid individuaalseid rahablogisid samuti. RahaFoorum Taavi Pertmani blogi RahaFoorum on üks Eesti kõige suuremaid rahateemalisi blogisid, mis keskendub eelkõige investeerimisteemadele, ent puudu ei tule ka muudest igapäevastest rahateemadest. © Sibis.ee on rahvusvaheline majandusteemaline info- ja võrdlusportaal, mille eesmärk on anda ülevaade erinevatest finantsteenustest. Kristi investeerib Blogi nimega “Kristi investeerib” loojaks on Kristi Saare, kes on ülimalt tegus investor ning kes jagab ka teistega oma investeerimishuvi ja kasulikke nõuandeid, mis aitavad iga algajat investorit. Ranna Mesila asub Muhu saarel, Suuremõisa külas ning on tegutsenud juba kümmekond aastat.

SMS raha sidest. Too oma laen meile kinnisvara tagatisel laen

.

Eelmisel aastal algatatud investeerimisprojekt on küll väga uudne, kuid osutus möödunud aastal ülimalt edukaks, mistõttu otsustas ettevõte pakkuda sama võimalust ka tänavu. Tegemist on kahtlemata ühe kõige põhjalikuma investeerimisalase blogiga Eestis. Rahakratt Rahakrati blogis on juttu nii investeerimise kui säästmise teemadel, kuid läbi värskendava sõbraliku vaatevinkli, seega on blogi lugeda ülimalt mõnus. Tegemist on igas mõttes uuendusliku ja innuka mesitaluga: ettevõte kavatseb lisaks mee müümisele tegeleda peatselt ka muude kõrvalharudega ning laias plaanis kavatseb Ranna Mesila saada üheks Eesti kõige modernsemaks mesitaluks. Raha teeb Raha Raha teeb Raha keskendub samuti investeerimisele ning räägib erinevatest ühisrahastusplatvormidest, nende hulgas Bondora, Omaraha ja paljud teised.

Laenu juurde -

.. Dividend Investor Kui mitmed blogid keskenduvad ühisrahastusplatvormidele, siis Dividend Investor blogi kajastab väga palju teisi investeerimismaailma tahke nagu näiteks aktsiatesse investeerimine, finantsanalüüsi tegemine ja palju muud sellist. Finantskiirtee Finantskiirtee on nelja tubli tegusa naise ühine blogi, kus räägitakse kõigest, mis puudutab raha. Life as an inspiration Selle blogi näol on tegemist küll pigem elustiiliblogiga, ent sealt ei puudu ka säästmisteemalised postitusd, mis annavad pisut motivatsiooni ja inspiratsiooni. Kuigi lehekülg on viimasel ajal pisut vähemaktiivne, leiab sealt siiski palju kasulikku informatsiooni. Iga investeeringuga on seotud ka teatavad riskid, kuid mesilastesse investeerimise puhul katab mesila ise kõik riskid, mis on seotud looduslike teguritega. Investeeringusumma eest ostetakse mesilaspere ning sinul kui investoril on võimalik hoida igal sammul end kursis sellega, kuidas mesilasperel eluke kulgeb. Mõistagi hangitakse lisaks mesilastele endile ka taru ja kõik muu vajalik. Investeeri mesilastesse: uuenduslik Eesti mesila pakub põnevat investeerimisvõimalust. Varatasku Varatasku on küll võrdlemisi noor blogi, ent sealt ei puudu sugugi väga kasulikud õpetussõnad investeerimise ja raha kohta, mis aitavad kindlasti iga investeerimishuvilist. Mesila hoiab sind pidevalt kursis piltide, videote ja muude materjalide vahendusel ning lahkelt lubatakse investoritel ka ise tarusid külastama tulla, andes võimaluse näha, kuidas mesilaste pidamine päriselt välja näeb. Muhumaal asuv Ranna Mesila pakub unikaalset võimalust neile, kes soovivad oma raha investeerida kodumaa ettevõtetesse ja edendada Eesti mesindust. Teine palk Teine palk keskendub põhiliselt ühisrahastuse teemadele – leidub postitusi, mis annavad nii ülevaateid progressist kui erinevatest platvormidest ning jagavad õpetussõnu algajatele investoritele. Me võrdleme laene, krediitkaarte ja palju muud, mis on seotud finantsasjadega.

Kas laenu saab majaosale. Kust saada SMS laenu

. See mesi kogutakse samadest tarudest, mis loodi investeeringute eest ning see on täiesti värske. Rahaasjad Rahaasjad on üks Eesti kõige sisukamaid finantsportaale, mis jagab nõuandeid nii investeerimise, säästmise kui ka lihtsalt igapäevase majandamise jaoks. Kuigi blogi põhirõhk on investeerimisteemadel, ei tule puudu ka muudest teemadest nagu raha säästmine ning mis veelgi olulisem, kogu blogi on kirjutatud väga sõbralikus ja hõlpsasti loetavas võtmes. Lisaks on blogi kirjutatud väga mõnusas stiilis, mistõttu on see paras blogi, mida hommikukohvi kõrvale lugeda.

Investeeri mesilastesse: uuenduslik Eesti mesila pakub.

. Investeeri mesilastesse: uuenduslik Eesti mesila pakub põnevat investeerimisvõimalust. veebruaril algas Ranna Mesila uus investeeringutevoor, mis tähendab, et kõigil investeerimishuvilistel on nüüd võimalik paigutada oma raha eriti uuenduslikku investeerimisvõimalusse: mesindusse. Investeerimisklubi Investeerimisklubi blogi näol on tegemist klubi enda blogiga, kus jagatakse infot hiljutiste sündmuste kohta, ent sealt leiab ka palju kasulikke näpunäiteid ja mõtteid investeerimise kohta üleüldiselt. Kuidas teisiti on võimalik Eesti elu edendada, kui ikka üksteist toetades – seda tõestab suurepäraselt ka Ranna Mesila edukas investeerimisprojekt. Viktoria Krusenvald Financer.com Eesti toimetaja. Investeeringu kõige põnevam osa on aga võimalus aktiivselt kursis olla mesilaspere käekäiguga. Koduleht: www.teinepalk.wordpress.com Viktoria Krusenvald Financer.com Eesti toimetaja

Märkused