Jõulu-baromeetri tulemused eestlased kavatsevad sel aastal jõuluostudele kulutada 73% rohkem kui eelmisel aastal

Laen sulas. Me võrdleme laene, krediitkaarte ja palju muud, mis on seotud finantsasjadega.

Jõulu-baromeetri tulemused eestlased kavatsevad sel aastal jõuluostudele kulutada 73% rohkem kui eelmisel aastal. «Jõulu-baromeetri» uuringus võrreldi jõulude-eelseid kulutusi viieteistkümnes Lääne- ja Ida-Euroopa andmed näitasid, et Eestis kavatsevad tarbijad käesoleval aastal kulutada jõuluostudeks enam raha kui eelnevatel aastatel. Vali parim 900 euro väärtuses kiirlaen 3 kuuks. Euroopa riikides on jõulukulutused suuremalt jaolt samuti seotud kingituste, mitte teenuste ja puhkusereiside ostmisega. Protsentuaalselt kõige vähem jõuluostudele kulutanud riikides oli suurim internetis sooritatud ostude osakaal. Laen krundi ostmiseks. Kõik need võivad küündida sadadesse eurodesse. Jaanipäeva eel tuleks hoiduda laenamisest ParimIntress. Elus on paraku nii, et varem või hiljem on meil vajaraha laenata, olgu põhjusteks siis õppimine, tervis või kodus vajaminevad remonditööd. Euroopa tarbijad kavatsevad veidi enam kui ühe viiendiku eelarvest kulutada riietele, teine populaarseim segment on mänguasjad.

Oma raha mitteametlik laen. Laenuandjad

. Jõulu-baromeetri tulemused eestlased kavatsevad sel aastal jõuluostudele kulutada 73% rohkem kui eelmisel aastal. © Sibis.ee on rahvusvaheline majandusteemaline info- ja võrdlusportaal, mille eesmärk on anda ülevaade erinevatest finantsteenustest.

Kiirlaenudest paindlikumat laenu ei ole olemas. Jõulu.

. Need laenufirmad on kõige usaldusväärsemad ja kõrgeima hinnanguga meie lugejate arvustuste kohaselt. Eesti elanikud eelistavad jõuluostudeks kõige enam raamatuid, mänguasju, maiustusi ja delikatesse, kosmeetikat ja alkoholi. Jõulu-baromeetri tulemused eestlased kavatsevad sel aastal jõuluostudele kulutada 73% rohkem kui eelmisel aastal. 13 rahalist otsust, mis teevad sind pidevalt vaesemaks. Leedu elanikud kulutavad kõige enam raha mänguasjadele, aga Läti tarbijad maiustustele ja delikatessidele.

Märkused