Jõulud ja materialism: kuidas tagada, et kingitegemine ei riku jõulumaagiat

Vältimaks selliseid olukordi tuleb ostlemist võtta karmimalt. Ostle IKEAs ainult siis, kui sul on selge vajadus mõne kodutarviku järel ja enne ostu sooritamist võrdle hindu ka teiste poodidega. Pane endale peale ajaline ja rahaline ostulimiit See nõuanne töötab põhimõtteliselt nagu erinevad limiidid kasiinos. Sellega liitudes võid saada eripakkumisi ja muid boonuseid, mis võivad pikas perspektiivis osutuda väga kasulikuks. Kui kuhjad kokku aga selliseid “odavaid” tooteid, oled jälle kulutanud võib-olla mitukümmend eurot ja seda asjadele, mida sa poleks vajanud. Hoian finantsteemadel kätt pulsil ning jagan oma teadmisi ka sinuga, et sa saaksid saavutada parema rahalise olukorra ja teha parimaid otsuseid. Jõulud ja materialism: kuidas tagada, et kingitegemine ei riku jõulumaagiat. Muidugi ei tasu hüpata iga eripakkumise peale, kuid kui sul on vaja osta diivan ja IKEA Family liikmena saad soodustuse teatud diivani ostmisele, siis on see ju igati kasulik! IKEA Family liikmed saavad tihtipeale isegi e-poest soodushinnaga tooteid. Krediidi tagasimaksmise aega võib pikendada vajaliku ajani. Nagu eelnevalt mainitud, siis IKEA on üles ehitatud impulssostudele, seega sa pead tegema jõupingutusi vältimaks, et sa langed sellise süsteemi ohvriks.

IKEA on nüüd Eestis: aga on see sinu rahakotile hea?

. Jõulud ja materialism: kuidas tagada, et kingitegemine ei riku jõulumaagiat. Pane näiteks oma telefoni äratuskell helisema tunnikese pärast, et tuletada endale meelde, kaua sa oled poes ringi lehitsenud. Laenukohustuste refinantseerimine.

Vivika kiirlaen -

. Sel nädalal avati Tallinnas IKEA väljastuskeskus ja ka e-pood, et anda eestlastele “IKEA maitse” suhu. Niiviisi väldid tarbetuid oste ning seega ka üleliigset kulutamist.

Jõulud ja materialism: kuidas tagada, et kingitegemine ei riku jõulumaagiat. Tee enne ostlemist selge plaan Kuna IKEAs on niivõrd suur valik, on väga tõenäoline ilma selge plaanita sattuda segadusse ja osta lõpuks asju, mida sul ei olnudki nii väga vaja. Nagu IKEA Tallinna väljastuspunkti juht mainis, siis ei ole hetkel veel kindel, millal avatakse ametlik pood, kuna suur osa Riia IKEA klientidest ongi just nimelt eestlased. Alljärgnevalt annab Financer.com mõned nõuanded, kuidas IKEAs ostelda nutikamalt ning vältida tarbetut kulutamist. E-poes ostlemine võib olla väga mugav, kuid enne kui sa arugi saad, oled kulutanud IKEA e-poes lehitsemisele mitu tundi ja lisanud ostukorvi mitmesaja euro ulatuses asju, mida sul ei ole isegi vaja, kuid mis “on ju nii odavad”. Viktoria Krusenvald Financer.com Eesti toimetaja. See ei ole aga sugugi hea käitumine sinu rahakoti jaoks. Suure valiku tõttu võib tekkida omamoodi ostuhullus: näed poes üht-teist odava hinnaga ning muudkui pistad ostukorvi, mõeldes, et tegemist on hea ostuga, kuna kõik asjad on praktilised ja “kuluvad ikka marjaks ära”. Kui laenu tuleb pikendada, peate arvestama komisjonitasudega, mis on sätestatud lepingus, mille olete kiire laenude andjaga sõlminud. Liitu IKEA Family digikaardiga Ka Eesti ostlejad saavad liituda IKEA Family digikaardiga, mis on sisuliselt IKEA lojaalsusprogramm. Arvesta kojuveo hinnaga Ehkki IKEA avas Eestis e-poe, ei tähenda see sugugi, et e-poest tellimine on odav. Ilma plaanita võid ostelda kaootiliselt ja kulutada sadu eurosid mõttetute nodinate peale. Kiirlaen statistika. Mis puudutab rahalist limiiti, siis kui vähegi võimalik, eralda oma vaba osturaha teisele arvelduskontole/pangakaardile, et sa ei kulutaks kogemata liiga palju oma igakuisest söögirahast. E-poega tullakse Eesti klientidele vastu, kuna e-poed on teadupärast Eestis meeletult populaarsed. Kuigi IKEA Eestisse tulek on tervitatav ning annab eestlastele võimaluse hallata oma raha kohati paremini, on oluline vältida ostuhulluse tekkimist. IKEA-st on suure tõenäosusega võimalik leida kõike, mida vähegi võiksid soovida: alates kardinatest kuni kohvitassideni, rääkimata suuremast mööblist. Pea meeles, et IKEA on üles ehitatud impulssostudele. Bränd, millest on aastaid räägitud rahvusvahelises meedias, kõditab nüüd oma soodsate hindadega ka eestlaste ostunärve. See on küll niivõrd lihtne nõuanne, kuid see on absoluutselt kõige kasulikum. IKEA viimase aja plaanide tõttu ei ole praeguseks enam see Rootsi mööblihiid kellegi jaoks tundmatu.

materialism -

. IKEA fenomenist pole raske aru saada: hinnad on soodsad, valik on suur ja kaup näeb esteetiliselt kena välja. Kellelegi ei meeldi kulutada rohkem kui absoluutselt vaja. Kiire laenude internetis on suurepärane lahendus siis, kui mõne ostu või makse jaoks on kiirelt raha vaja. Raha24 kust võtta laenu. Krõbeda kojuveohinna tõttu on võimalik, et mõistlikum on tellida tooteid mõnest teisest poest.

Jõulud ja materialism: kuidas tagada, et kingitegemine ei.

. Kokkuvõtteks Muidugi on alati tore, kui Eestisse lisandub mõni uus pood, kuid uue asja hullustuses ei tasu ikkagi pöördesse minna ja kulutada raha tarbetute asjade peale. Kiire laenude internetis on praegu üks kõige populaarsematest krediidimudelitest, mida pakub enamik tasuta kiirkrediiti pakkuvaid ettevõtteid. Tee korralik ostunimekiri ja väldi emotsioonide ajendil tehtud oste – sinu rahakott on hiljem väga tänulik selle eest. Mõnes mõttes on IKEA pannud alguse mööblihullusele, kuna eestlased jooksevad üksteise võidu kas Riia poodi või e-poodi, et endagi koju soetada mõni IKEA ese. Lisaks võib sellise kiirlaenud vormistada internetist kodust väljumata. Kust saab laenu kohe kätte kiirlaenud ID kaardi tuvastamisega..

Märkused