KAARDIMAKSETERMINAL

Et teie kliendid teaksid, milliseid makseviise nad saavad kasutada, paigutage oma jaemüügikohtades nähtavale Apple Pay ja viipemakse kleebised. Teie äri turvalisemaks toimimiseksKaardimaksete puhul ei ole vaja muretseda sularaha hoiustamise pärast. Teie äri sujuvaks toimimiseksKaardimaksed on kõige kiirem makseviis. Terminal on mõeldud väljaostmiseks. Nii saavad ostjad teada, et teie juures saab teha viipemakseid. Sobib ennekõike püsiva müügikohaga ettevõtetele. Bluetooth terminali on võimalik integreerida kassasüsteemiga. KAARDIMAKSETERMINAL. American Express kaartide vastuvõtmine loob teie ettevõttele mitmeid eeliseid. Interneti püsiühendusega terminali on võimalik ühendada kassasüsteemiga – nii ei pea tehingu summat käsitsi sisestama, mis teeb tehingu teostamise kiiremaks ja vähendab eksimisvõimalusi. Kui rendite terminali meilt, peate elektrooniliselt allkirjastama nii lepingu lisa kui ka terminali rendilepingu. Lisage täiendav müügikoht internetipangasKui teil on kehtiv maksekaartide teenindamise leping, saate uusi müügikohti lisada veebis. Sobib nii liikuva kui ka püsiva müügikohaga kaupmehele. Kui müügikohas puudub interneti püsiühendus, saab valida mobiilse sideühendusega statsionaarse terminali. Välisturistid eelistavad maksta kaardiga.

Nutiterminal |

.

Maksekaartide teenindamine - Swedbank

. UnionPay kaardimakseid vastu võttes saate teenindada rohkem kliente. Töötab nutitelefonide ja tahvelarvutitega, mis kasutavad uusimat Androidi/iOSi operatsioonisüsteemi. Nõuded kaupmeesteleOsutame maksekaartide teenindamise teenust Eestis või Euroopa Liidu liikmesriikides registreeritud juriidilistele isikutele ja füüsilisest isikust ettevõtjatele, kellel on Swedbankis arvelduskonto. Alustage kaardimaksete vastuvõtmist. Vajab töötamiseks mobiilset internetiühendust. Tänu viipemaksetele saab igapäevaseid oste teha veelgi kiiremini ja mugavamalt, kuid sama turvaliselt kui PIN-koodi sisestades. Laadige alla Swedbanki ja nutiterminali rakendused. Swedbank pakub American Expressi kaardimaksete vastuvõtmist kaupmeestele koostöölepingu raames American Expressiga. Lepingu lisa ja rendilepingu saab Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardiga allkirjastada ettevõtte seaduslik esindaja, kellel on Äriregistri andmete kohaselt ainuesindusõigus.

Millist makseterminali valida? | SEB

. Tutvuge nutiterminali kasutusjuhendiga. Järgige terminali ekraanil kuvatavaid juhiseid – on võimalik, et isiku tuvastamiseks palutakse sisestada PIN-kood. Vähem terminali riistvara rikkeid. Viipemaksete eelised teie jaoks Kiirem klienditeenindus. Makseterminalide kasutusjuhendid:. Kasulik info Viipemakse funktsiooniga terminalides saab klient kasutada järgmisi makseviise: viipemakse funktsiooniga kaardid; Androidi nutitelefonid; Apple’i nutitelefonid; nutikellad ja muud makseid võimaldavad kaasaskantavad nutiseadmed. Võtab vastu ka viipemakseid. Pidage nõu oma teenusepakkujaga. Leping aktiveeritakse, kui panga tehtud vastavuskontrolli tulemus on positiivne. Allkirjastage maksekaartide teenindamise lepingu lisa. Lepingut ei saa sõlmida tegevusvaldkondades, kus tegevus on keelatud. Saab valida ka bluetooth terminali, mis vajab interneti püsiühendust ja mis suhtleb oma tugijaamaga bluetooth- ühenduse abil. Kaardimaksete vastuvõtmine aitab kokku hoida aega ja pöörata rohkem tähelepanu klientidele. Kui olete lepingu lisa allkirjastanud ja sisestatud andmed on korrektsed, aktiveeritakse teenus kolme tööpäeva jooksul ja teenusepakkuja võtab teiega ühendust, et leppida kokku terminali paigaldamise aeg.

Hinnad ja kursid - Swedbank

. Meie koostööpartnerid paigaldavad terminali teie müügikohta. Terminaliga on võimalus müügikohas ringi liikuda ning viia see tehingu teostamiseks kliendi juurde. Kliendid, eriti kiirete ja lihtsate maksete eelistajad, hindavad viipemaksete tegemise võimalust. Klõpsake selle lehe ülaservas nuppu „Lisa uus müügikoht“. KAARDIMAKSETERMINAL. Kaardiga makstes ei pea kliendid muretsema, kas sularaha on piisavalt kaasas. Väiksem sularaha kogus kassas vähendab varguste ja pettuste ning võltsraha vastuvõtmise tõenäosust. Klientide informeerimiseks UnionPay kaardimakse võimalusest tuleb teil paigaldada oma müügikoha sissepääsu juurde ja kassasse vastavad kaardisüsteemi logodega kleebised. American Express kaardimaksete vastuvõtmise kokkulepe sõlmitakse igale müügikohale eraldi. NB! Ettevõtte juriidilise isiku andmete ankeet tuleb uuendada internetipangas samal kuupäeval, millal allkirjastatakse American Express kaardimaksete vastuvõtmise kokkulepe. Klientide mugavamaks teenindamiseks on terminaliga kaasas eraldi PIN-koodi sisestamise seade. Swedbankist üüritud terminalidel on vajalik tehniline valmidus juba olemas.

Allkirjastage leping ärikliendi internetipangas. Aitan pangast laenu saada. Lepingu saab sõlmida kaupmehe esindaja või volitatud isik. Tellige Hansabist nutiterminal oma aadressile. American Expressi kaartidega tasumisel kaasneb era- ja äriklientidest kaardiomanikele suur valik väärtuspakkumisi ja eeliseid ning kõrgetasemeline klienditeenindus. Raha kaarditehingutelt jõuab kiiresti teie kontole. Klientide kasvav rahulolu. Siduge oma nutiseade terminaliga ning seadistage nutiterminal maksete vastuvõtmiseks. Kui terminali üürimine lõpeb enne miinimum tähtaega, debiteerib Swedbank ennetähtaegse tagastamise tasu. Täitke kõik nõutud väljad müügikoha kohta ja valige terminali tüüp. Terminalil on igakuine üüritasu. Leping aktiveeritakse kui American Expressi poolne vastavuskontrolli tulemus on positiivne. Puudub paberkviitung – kviitung saadetakse e-posti või SMSi teel. Kliendid eelistavad müügikohti, kus pakutakse paindlikke maksevõimalusi. Selle kaardiorganisatsiooni kaardiomanikud on lojaalsed ja ostujõulised kliendid, kes valivad ostude tegemiseks sageli just neid teenindus- või ostukohti, kus American Express kaardiga tasuda saab. Esitage taotlus, misjärel võtame teiega ühendust, et leppida kokku lepingu tingimused ja sõlmimine. Rahalise kahju riskid on maandatud, kuna ei teki eksitusi sularaha käsitsemisel. Maksekaartide teenindamise lepingu sõlmimine on lihtneValige terminali tüüp. Väga väike, kerge ning mugav kaasas kanda

Märkused