Kontaktid

Kontaktid.

Saa tuttavaks! Sekretär Triin Ojasoo

. SIM kaardi sulgemisele reageerime koheselt. Kontaktid. ERRi arhiivist leiab vanemaid tele- ja raadiosaateid, filme, fotosid, reportaaže, intervjuusid ja palju muud põnevat. Riigi- ja kohaliku omavalitsuse asutuste kontaktandmed. Riigportaal , usaldusväärne info ja e-teenused. E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti. Friendly finance laenud laenud 30 eur. Tagame inimesele sotsiaalse kaitstuse ja kasutajamugavad teenused..

Dokumendihalduse, halduse, riigivara, õigusteeninduse ja personalifunktsiooni täidab ministeeriumite kokkuleppe alusel loodud ühisosakond. Ühisosakonna kontaktid on leitavad rahandusministeeriumi kontaktiloendist siit.

Kontaktid -

. Eelnõude infosüsteem. Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel. Telli tagasihelistamine Soovi korral saad tellida tagasihelistamise ning meie teenindaja helistab sulle sobival ajal.

Kontaktid | Keskkonnaamet

. Sinna helistamisel kehtib vastava operaatori kehtestatud hind.Väljapool tööaega saab edastada SIM kaardi sulgemise palve või jätta muude küsimuste puhul tagasihelistamise soovi.

Märkused