Krediidi kulukuse määra valem

Määr on arvestatud eeldusel, et laenusumma võetakse kasutusse viivitamata, täies mahus ning tagastatakse ühe aasta jooksul kaheteistkümne võrdse osamaksena võrdsete ajavahemike järel. Laenu leping tagatakse hüpoteegiga ja laenu võtmisel tuleb sõlmida ka kodukindlustus.

Rahandusministri. a määruse nr 51 lisa.

. Krediidi kulukuse määra valem. Krediidi kulukuse määra valem. Määr on arvestatud eeldusel, et krediidisumma võetakse kasutusele kohe täies mahus, põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste annuiteetmaksetena. Krediidi kulukuse määra valem.

Krediidi kulukuse määr -

.. Enne laenu võtmist tutvu kindlasti krediidi kulukuse määraga, sest pelgalt laenu intress ei näita tegelikku kulu laenu teenindamisel. Määras ei ole arvestatud tagatise seadmise ja kindlustamisega seotud kulusid. Krediidi kulukuse määra arvutamine Krediidi kulukuse määra arvutamise näide: Siit leiate kodulaenu, kodukapitalilaenu, kodu väikelaenu, väikelaenu, arvelduslaenu ja õppelaenu krediidi kulukuse määra tüüpnäited. Kas laenu refinantseerimine aitab võlgnevusi leevendada?.

Tarbijakrediidi kulukuse määra arvutamise kord – Riigi Teataja

. Krediidi kulukuse määr on ainus objektiivne näitaja erinevate laenupakkumiste võrdlemisel. Väikelaevakindlustus annab meresõitjatele südamerahu.

Märkused