Laen konto väljavõtteta

Nagu eelnevalt mainitud on palgatõendita võimalik laenu saada ning see on üsna levinud. Lisaks saab mitmetes tunnustatud pandimajades ka laenusummat pikendada ehk kui soovid oma eseme tagasi osta, saad iga kuu maksetähtaega pikendada kuu aja võrra ning niimoodi oma panditud vara tagasi saada siis, kui oled saanud kokku laenatud rahasumma. Kui su sissetulek on ebastabiilne, ent saad kuskilt lisasissetulekuid, on mõttekas ka kõik sellised tuluallikad mainida taotluses. Kui sul on aga lisasissetulekuid, võid need taotlusele juurde lisada, et saada kindlasti positiivne vastus laenutaotlusele. Kuigi pealtnäha tunduvad need tingimused karmid ning võid olla väga pettunud, kui avastad, et paljudest laenukohtadest ei anta laenu ilma palgatõendita, veelgi vähem ilma konto väljavõtteta. Kui sul on aga hädasti raha vaja, siis saab raha laenata ilma sissetulekut tõestamata pandimajadest. Tihti kirjeldatakse selle terminiga ka üldiselt laene, mille jaoks ei ole vaja mitte mingil viisil oma sissetulekut tõestada. Isegi sõpradelt laenatud rahasumma on laenukohustus ning seda ei tohiks võtta sugugi kergekäelisemalt kui laenufirmast võetud laenu. Isegi, kui pangakontodele pole iga kuu laekunud püsivalt sama summa, ei tähenda see veel automaatselt, et laenu ei saa.. Kõik Eesti laenupakkujad peavad kontrollida oma taotlejaid. Asjaolud, mida sa pead tõsiselt kaaluma enne, kui soovid võtta palgatõendita laenu. Kõik laenuandjad peavad põhjalikult kontrollima laenutaotleja sissetulekuid ning tegema kõik endast oleneva selleks, et laenu saaksid ainult maksevõimelised isikud. Laenu saamiseks tuleb esitada taotlus ning lisada taotlusele juurde oma arvelduskontode väljavõtted. Seejuures aga peaksid arvestama, et rahaküsimused kipuvad sõpruseid rikkuma, seega sõpradelt laenates ei tohiks nende usaldust kuritarvitada ning peaksid laenatud summa tagasi maksma nii kiiresti kui võimalik. Selline reegel on loodud eelkõige selleks, et kaitsta inimesi võlgnevuste eest ning tagada, et laen väljastatakse üksnes neile, kes suudavad seda ka hiljem tagasi maksta.

Laenud ilma konto väljavõtteta -

. Enamus kiirlaene ja tagatiseta väikelaene on palgatõendita laenud ning seega on tegemist üsna levinud laenuliigiga. Võlgnevused on ebameeldivad mõlemale poolele ning karmid tingimused on loodud selleks, et kaitsta nii laenuandjaid kui ka laenuvõtjaid. Alati on võimalik küsida laenu ka sõpradelt või tuttavatelt, eriti kui vajad väikest summat. Kuna selline laenuliik on aga ilmselgelt väga probleemne ning võimaldab laenu saada ka neil, kellel ei olegi mitte mingit sissetulekut, on riik karmistanud kiirlaenude seaduseid ning seega ei ole Eestis enam võimalik saada laenu ilma sissetuleku tõestamiseta. Palgatõendiga laenud on tavaliselt pangalaenud või suuremate summadega laenud, mille puhul on oluline tõestada oma sissetulekut enama kui lihtsalt pangakontode väljavõttega ning seega palutakse esitada ka tööandja poolt väljastatud tõestus palga saamise kohta. Kuigi ei ole enam võimalikud, on olemas teine laenuliik – laen ilma palgatõendita.

Kiirlaenud ilma palgatõendita ja konto väljavõtteta

. Pandimajade puhul tuleb küll pantida oma vara, ent raha saamiseks ei ole vaja kuidagi oma sissetulekut tõestada – tuleb täita vaid ankeet oma andmetega ning saad panditud vara eest raha. Ka pank soovib näha ainult konto väljavõtteid, kui taotled paarsada kuni paar tuhat eurot. Eesti seadus reguleerib seda. Laen ilma kontoväljavõttete. Palgatõendit nõutakse tavaliselt pangalaenu taotlemisel, ent sedagi eelkõige väga suurte summade taotlemisel. Laen konto väljavõtteta. Iga laenutaotlust analüüsitakse personaalselt, seega kui suudad tõestada, et saad laenu tagasi maksta, on tõenäoline ka saada laenu. Kui rahahäda on kimbutamas ning sissetulek on ebastabiilne, võivad laenud ilma konto väljavõtteta olla ahvatlevaks väljapääsuks. Rahahäda korral ei pruugi laenutaotleja olla objektiivne olukorra suhtes ning ei pruugi hinnata oma maksevõimet. Kui ühtegi muud varianti ei ole, võid pöörduda pandimajade poole, mis võivad aidata rahamures. Isegi selliste tagatisega laenude puhul on tegemist palgatõendita laenudega, ent unustada ei tohiks, et konto väljavõte on siiski vajalik. Kui taotled laenu oma kodupangas, ei ole vaja spetsiaalselt ise konto väljavõtteid võtta, kuna pank näeb arvelduskonto ülevaadet niikuinii. On täiesti loogiline, et laenu ei saa inimesed, kellel ei ole stabiilset sissetulekut või piisavalt suurt sissetulekut, et laenumaksetega hiljem toime tulla.

Ilma tagatiseta ja sissetulekut tõestamata laene ei ole seega olemas. Kuigi see kõlab väga sarnaselt, on tegemist hoopis teistmoodi laenuliigiga. Laen konto väljavõtteta.

Krediidikonto - virtuaalne krediitkaart |

. Kiirlaen ilma palgatõendita on laen, mille puhul on küll vaja esitada pangakontode väljavõtted, ent pole vajalik esitada palgatõendit. See tähendab, et laenusumma väljastatakse rahakaardiga Omniva postkontoris ning samal viisil saab summa ka tagasi maksta. Kõige olulisem on aga tõestada oma sissetulekuid ning kindlasti ei tohiks olla kehtivaid maksehäireid – laenu saab ainult siis, kui pole ka viimase paari kuu jooksul olnud maksehäireid ega võlgnevusi. Juhul, kui sul on esemeid, mida sa enam ei vaja, siis on pandimaja hea variant rahamurega toime tulemiseks

Märkused