Laen maksehäiretega – on see üldse võimalik?

Täpsema laenuanalüüsi saamiseks on vaja saata laenutaotlus, kuna kõik juhtumid on erinevad.  Laenud Ferratumist  Ferratum on rahvusvaheliselt tuntud ja Eesti turul kõige kauem tegutsenud kiirlaenude pakkuja. NB! Kui Teil on suletud maksehäire, siis reeglina saab kiirlaenu. Esmakordsel laenamisel tuleb pärast laenutaotluse täitmist end ID-kaardiga veebilehel või lähimas postkontoris identifitseerida ja seejärel laekub laenusumma pärast laenuotsuse tegemist vaid loetud minutitega. Lisaks peab meeles pidama, et laenu õigeaegse tagasimaksmisega on laenukulud tunduvalt väiksemad. Juhul, kui klient soovib laenu taotleda, kuid tal on hetkel kehtivad maksehäired, siis peab ta enne uue laenu taotlemist maksehäired likvideerima. Monetti parimad laenud. Ferratum soovitab juhul, kui laen on jäänud tagasi maksmata, pöörduda võlanõustaja poole, kellega ühiselt leitakse võimalused laenu tagasimaksmiseks või võlgnevuse vähendamiseks.

Laen maksehäirega - kas on võimalik? Kust saada laenu

. Olgu tegemist ammu-oodatud puhkusereisi, ootamatu hambaravi, autoremondi või olukorraga, mil raha saab lihtsalt enne palgapäeva otsa – kiirlaen, laenulimiit või tarbimislaen tulevad appi. Suletud maksehäire on tasutud võlgnevus. Laenulimiit on paindlik laen klientidele, kes vajavad sageli lisaraha. Laen tagastatakse korraga või igakuiste osamaksetena. Vahel võib juhtuda, et mitu asja lähevad korraga katki, näiteks ütleb kõigepealt üles televiisor, siis läheb katki ukselukk ja seejärel viskab külmik vedru välja. SMS laenu võlglased. Laenude paindlikkus kajastub selles, et klient valib endale täpselt sobiva laenusumma ja just temale sobiva tagasimakseperioodi. Laenulimiit on summa, mille ulatuses saab igakuiselt laenu võtta, ja see on seatud vastavalt kliendi maksevõimele. Avatud maksehäire on siis, kui maksehäireregistris on tasumata võlgnevus. Vahel võib küll laenamise eeltöö korralikult tehtud olla, kuid elul on teised plaanid ja halbade asjaolude kokkulangemisel jääb laen siiski tagastamata. Ferratum on selles olukorras valmis klienti toetama. Sellest pikemalt juttu all pool. Ferratumi laenud on paindlikud ja laekuvad kontole kiiresti.

Laen maksehäirega - kust saada laenu kui on maksehäired?

. Samuti tuleb enne laenu võtmist tutvuda laenutingimustega ja endale selgeks teha, milline on tagastatav summa. Kui Teil on suletud maksehäire, tasusite võlgnevuse ära, aga maksehäire märge on jätkuvalt üleval, siis on Teil märksa suurem võimalus laenu saada. Maksehäired liigituvad avatud ja suletud maksehäireks.

Laen maksehäirega | Ferratum

. Seetõttu on laenulimiit kõige parem laen ootamatustest tingitud laenusumma suurendamiseks. Pakume laenulimiiti, mida tuntakse ka nime all lisalaen ja krediidisumma suurendamine. Näiteks läheb katki auto, klient võtab selle parandamiseks laenu, kuid ilmneb, et autoremont läheb oodatust tunduvalt kallimaks. Laen maksehäiretega – on see üldse võimalik.

Ferratumi pakutavad tagatiseta laenud sobivad väiksemate kulude katteks. Väikelaenu ei pruugi saada. Enne laenu taotlemist tuleb maksehäirete registris kajastuvad võlgnevused likvideerida. Erinevalt paljudest teistest laenufirmadest on Ferratumi laenude laenusummat võimalik suurendada ka enne laenu täielikku tasumist. See tähendab, et kui maksehäired on likvideeritud, saab Ferratumile esitada laenutaotluse, mis seejärel võib saada siiski positiivse vastuse. Positiivne laenuotsus pärast maksehäirete likvideerimist on võimalik tänu sellele, et Ferratum arvestab hetkel kajastuvaid maksehäireid. Ferratumi laen laekub püsiklientidele mõne minutiga. Ehk jäite võlgu, Teid kanti maksehäireregistrisse, Te tasusite võla ära ning nüüd on tegu suletud maksehäirega. Laenulimiidi ulatuses on kliendil võimalik taotleda ka lisalaenu isegi juhul, kui esimesena võetud laen ei ole veel täielikult tasutud. Muide, piirkonnati erineb, kui suur maksehäire kellegil on. Nii lihtsalt näeb Euroopa Liidu õigus ette, mis dikteerib Eesti siseriiklikku seadusandlust ja mida Eesti laenuandjad peavad järgima.Seega tuleks vana võlgnevus tasuda ning siis laenu taotleda. Lisalaenu saab võtta kasutamata või tagasi makstud laenulimiidi piires. Kui kliendi võlgnevus kajastub maksehäirete registris, siis Ferratumist uut laenu taotleda ei ole võimalik. Ferratumi laenud võimaldavad leida igaks olukorraks sobiva. Kui Teil on maksehäireid, aga soovite siiski saada laenu, on Teil kaks võimalust laenu saamiseks: Esiteks, maksehäirest on möödunud piisavalt aega ning kuna uusi maksehäireid pole, siis Teile antakse laenu. Soodsaim laenuintress laenud auto ostuks. Ferratumi laenud on kiirlaen, laenulimiit ja tarbimislaen

Märkused