Laenu pikendamine – kõik, mida peaksid teadma

Kui Sul on laenude tõttu juba maksehäired tekkinud, siis üldjuhul ükski laenupakkuja Sulle kohe uut laenu refinantseerimiseks ei anna. Seetõttu on mõistlik võtta erinevad pakkumised ja nende tingimusi võrrelda. Laenud palgatõendita intressivaba laen. Vajadusel aitab Ferratum Bank väikelaen – laenulimiit..

Laenude refinantseerimise protsess ei erine oluliselt tavalise laenu taotlemisest. Selleks peab Sul olema püsiv töökoht, stabiilne sissetulek ega tohi olla kehtivaid maksehäireid. Laenu pikendamine – kõik, mida peaksid teadma. Laenude refinantseerimine on väga kasulik juhul, kui Sa oled võtnud laenu mitmest erinevast kohast. Kui märgatavat säästu igakuisesse eelarvesse ei teki, siis ei tasu ilmtingimata laenu refinantseerida. Kui laenusid koguneb rohkem kui kaks, võib nende igakuine haldamine muutuda tülikaks, ja on võimalik, et jääd kogemata võlgu, olgugi, et tahtmatult.

Kuidas taotleda sms laenu. Laenu pikendamine - kõik, mida.

. Kui Sa aga likvideerid Maksehäireregistris oleva võlgnevuse ja uusi laene juurde ei võta, võib laenude refinantseerimine maksehäirega olla mõne kuu möödudes täiesti võimalik. Refinantseerimine ei pruugi anda märgatavat efekti suurte laenude puhul nagu näiteks kodulaen – selle laenu intress on niigi madal ja tähtaeg pikk, mistõttu refinantseerimise kaudu saavutatav sääst on suhteliselt madal. Laenude refinantseerimise korral kustutatakse vanad laenud ja asemele jääb uus konsolideeritud laen, koos uute laenu- ja tagasimaksetingimustega. Siia alla lähevad kõikvõimalikud kiirlaenud, aga ka kallid tarbimislaenud ja näiteks autolaenud, mille kuumaksed võivad olla nii kõrged, et muudeks elamiskuludeks enam raha ei jätkugi. Kui otsid sobivat pakkumist laenude refinantseerimiseks, pööra tähelepanu sellele, milline on võimalikust refinantseerimisest saadav kasu – kas väheneb oluliselt kuumakse, lihtsustub igakuiste kohustuste tasumine või alaneb krediidi kulukuse määr.

Laenu pikendamine

. Laenusid saab refinantseerida tagatisega või tagatiseta. Laenude refinantseerimine võimaldab sellises olukorras tuua kõik võetud laenud ühte kohta, nii et edaspidi tasud igakuiselt vaid ühte kuumakset, mis on mugavam ja lihtsam kui mitme erineva laenu tagasi maksmine. Kiiresti raha vaja auto ostmis laen. Kiirlaen, SMS-laen, üks järelmaks, teine järelmaks, liising ja mõni laen veel. Mõtle oma otsus hoolikalt läbi, tutvu laenulepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu meie asjatundjatega.

Märkused