Laenude intressimäärad kõiguvad seinast seina ning olenevad suuresti valitud laenutüübist

Laenude refinantseerimisel tuleb arvestada sellega, et Hüpoteeklaen AS väljastab vaid laene, mis on tagatud kinnisvaraga. Kiirlaenude refinantseerimine Reeglina on laenu refinantseerimine mõttekas kõrge intressimääraga laenude, nagu näiteks kiirlaenude, SMS-laenude ja kõrge intressiga tarbimislaenude puhul, kus intressimäärad võivad ulatuda mitmekümnete protsentideni aastas. Kinnisvara hindamist ei pea laenude refinantseerimisel üldjuhul tellima, selle teeb Hüpoteeklaen AS ise. Seetõttu on laenude refinantseerimine üsna populaarne ja üldjuhul on laene kõige soodsam refinantseerida kinnisvara tagatisel antava pikaajalise hüpoteeklaenu abil. Laenu refinantseerimise suurimaks plussiks on laenu kuumaksete vähenemine, mis omakorda tagab laenuvõtja parema maksevõime ja väldib laenukohustuste täitmata jätmisest või viivitamisest tulenevaid viiviseid, intresse ja leppetrahve. Ettevõttetel on võimalus refinantseerida oma laene ja alandada sellega laenukoormist kinnisvara tagatisel antava Ärilaenu või Projektilaenu abil. Teile parima võimaliku kasutajakogemuse pakkumiseks kasutame oma veebilehel küpsiseid. Laenude intressimäärad kõiguvad seinast seina ning olenevad suuresti valitud laenutüübist. Laenu refinantseerimine Laenude refinantseerimine ehk laenu uuendamine on olemasoleva laenu tingimuste muutmine või uue laenu võtmine, et ära tasuda olemasoleva laenu jääk ja saada uus laen senisest parematel tingimustel.

Nii saame küsimuse esitaja isiku identifitseerida ja väljastada soovitud infot. Küpsiste ülevaatamiseks või kasutusviisi muutmiseks klõpsake nupul „Haldan küpsiste seadeid“. Hüpoteeklaen AS poolt pakutav laenu refinantseerimine on mõeldud nii firmadele kui ka eraklientidele. Autolaenu refinantseerimine on kasulik juhul, kui senine laenu intressimäär on kõrgem kinnisvara tagatisel väljastatava hüpoteeklaenu intressimäärast. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite. Rohkem teavet leiate meie küpsiste kasutamise põhimõtetest.

Hinnad ja kursid - Swedbank

. Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Laenude intressimäärad kõiguvad seinast seina ning olenevad suuresti valitud laenutüübist. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Hüpoteeklaen ja ärilaen - OPA Credit

.

Laenu refinantseerimine - Hüpoteeklaen

. Hüpoteeklaen AS-i poolt pakutav laenu refinantseerimine on mõeldud nii firmadele kui ka eraklientidele. 900-eurosed laenud - parajad summad igaks olukorraks. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере. Liisingu refinantseerimine Sarnaselt kiir- ja tarbimislaenudele pakub Hüpoteeklaen AS ka autolaenu või -liisingu refinantseerimist nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Ehk uus laenuandja väljastab laenu, mille abil makstakse tagasi olemasolev laen või laenud. Laenude intressimäärad kõiguvad seinast seina ning olenevad suuresti valitud laenutüübist. Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Laenude refinantseerimisel tuleb arvestada sellega, et Hüpoteeklaen AS tegeleb vaid laenudega, mis on tagatud kinnisvaraga. Väikelaenu refinantseerimine Hüpoteeklaen AS pakub nii firmadele kui ka eraisikutele võimalust refinantseerida ka teisi erinevaid laenutooteid nagu näiteks koduvahetuseks võetud laenu, mida saab refinantseerida Koduvahetuslaenuga

Märkused