Laenude refinantseerimise peamised eelised on järgnevad

. Eriti mõistlik on refinantseerimist kasutada kõikvõimalikke kõrge intressiga laenude puhul, näiteks kiirlaenud või nn autolaenud kus tagasimakse tähtajad on lühikesed. Selle tulemusena vähenevad kliendi igakuised laenumaksed ja talle jääb rohkem vaba raha muude igakuiste kulude maksmiseks. Kui märgatavat säästu igakuisesse eelarvesse ei teki, siis ei tasu ilmtingimata laenu refinantseerida. Seetõttu on mõistlik võtta erinevad pakkumised ja nende tingimusi võrrelda. Laenu finantseerimine võimaldab lisaks madalamale intressile ka pikendada laenu tagastamise tähtaega. Siia alla lähevad kõikvõimalikud kiirlaenud, aga ka kallid tarbimislaenud ja näiteks autolaenud, mille kuumaksed võivad olla nii kõrged, et muudeks elamiskuludeks enam raha ei jätkugi. Bondora kiirlaenud parim liisinguintress. Kui Sul on laenude tõttu juba maksehäired tekkinud, siis üldjuhul ükski laenupakkuja Sulle kohe uut laenu refinantseerimiseks ei anna. Selleks peab Sul olema püsiv töökoht, stabiilne sissetulek ega tohi olla kehtivaid maksehäireid. Kui otsid sobivat pakkumist laenude refinantseerimiseks, pööra tähelepanu sellele, milline on võimalikust refinantseerimisest saadav kasu – kas väheneb oluliselt kuumakse, lihtsustub igakuiste kohustuste tasumine või alaneb krediidi kulukuse määr. Kiirlaen, SMS-laen, üks järelmaks, teine järelmaks, liising ja mõni laen veel. Kui Sa aga likvideerid Maksehäireregistris oleva võlgnevuse ja uusi laene juurde ei võta, võib laenude refinantseerimine maksehäirega olla mõne kuu möödudes täiesti võimalik. Laenude refinantseerimine võimaldab sellises olukorras tuua kõik võetud laenud ühte kohta, nii et edaspidi tasud igakuiselt vaid ühte kuumakset, mis on mugavam ja lihtsam kui mitme erineva laenu tagasi maksmine. Kui laenusid koguneb rohkem kui kaks, võib nende igakuine haldamine muutuda tülikaks, ja on võimalik, et jääd kogemata võlgu, olgugi, et tahtmatult.

Laenu refinantseerimine | Laenude Refinantseerimine

. Laenude refinantseerimise protsess ei erine oluliselt tavalise laenu taotlemisest. Geko krediit kiirlaen netipank.

Kiirlaenude refinantseerimine | OMEGA LAEN AS

.

Laenude refinantseerimise korral kustutatakse vanad laenud ja asemele jääb uus konsolideeritud laen, koos uute laenu- ja tagasimaksetingimustega. Samuti saab refinantseerimise puhul käsitleda erinevaid laenukulusid tervikliku paketina, mis lisab mugavust igakuises arvepidamises.

Laenude refinantseerimine - asenda oma laen sobivamate.

. Refinantseerimine ei pruugi anda märgatavat efekti suurte laenude puhul nagu näiteks kodulaen – selle laenu intress on niigi madal ja tähtaeg pikk, mistõttu refinantseerimise kaudu saavutatav sääst on suhteliselt madal. Laenusid saab refinantseerida tagatisega või tagatiseta.

LAENUDE REFINANTSEERIMINE: vaheta kallis laen odavama vastu

. Laenude refinantseerimise peamised eelised on järgnevad. Makseraskuste puhul tabavad klienti üsna kiiresti ka viivised ja leppetrahvid, mis kogu tekkinud olukorda veelgi lootusetumaks muudavad. Laenude refinantseerimine on väga kasulik juhul, kui Sa oled võtnud laenu mitmest erinevast kohast

Märkused