Lainud

Üldse Põhjatähe kaubad on jubedad. Külmutatud kala proovin ka mitte osta. olen kunagi paar korda ostnud seda kalkunikintsuliha, mis on osutunud haisvaks jäleduseks ja lennanud prügikasti. Neid ei kannata varsti poest enam üldse osta, jube kunst ja keemia. Ostsin uue pudeli ja ikka sama. Eraldi teemaks on olnud tordid – koogid. Oli varem kodumaistest parim ja samuti üks hetk oli mingi vastik kõrvalmaitse. Ka mõtlesin,et kas kellelegi tõesti maitseb see. No võimatu on kahte poolt eraldada, ilma, et kõik katki ei lähe. Kohutav- vb oleks FB-sse ka postitanud. See oli Rimis otsas ja ostsin klaaspurgis Lutik firma omi. Kompott kirsidega või maasikatega – pole üldse maitset s.t ei olnud magus ega hapu maitset, pigem nagu leotatud mass kus puudus lisaks marjadele omane maitse ja lõhn. Küüslauku ma armastan, aga see ei meenutanud üldse küüslauku. Lihakas viinereid oleme ka sünnipäevadel saanud.

Yonif Linud 433/JS

. Need ei kõlba süüa, nad on täiesti kuivad ja kõvad ja tohletanud, kuigi on vedeliku sees. Alles hiljuti viskasin kilo hakkliha minema, sest kilekoti lahti tehes tuli juba selline halvaks läinud lõhn ninna. Väkk, see oli mingi imeliku kollase lögaga üle valatud ja sea tissid olid liha küljes.[/tsitaat] Omg tegelt ve :D. Kasutatakse vist kõige odavamat ja räigemat majoneesi[/tsitaat] Pole asi majoneesis vaid sees on liiga palju sinepipulbrit. Taölvuisel ajal külmas letis ja selline asi. Kord ostes oli sel aga jube kala maitse juures, no ei suutnud süüa. Aga oh seda üllatust, kui kodus hakkliha praadima hakkasin. Nüüd aga on see puding täiesti jube. Tere pudigud pole ka söögiasi. Tavaliselt ostame Lihaviinereid. Samuti ka seda Provansaal majoneesi. Purgis paistsid täitsa kobedad, aga sõelale nõrguma pannes valgus kõik ühtlaseks plögaks, mis maitses ka veel vastikult.See toode on nii jube, ma ei kujuta ette, et keegi seda teadlikult tarbiks. Teine asi on need KIVIDETA kirsid, kus alati on mingi kivi sees. Tavaliselt kasutan plekkpurgis olevat, firmat ei mäleta. Selveri salatid on jubedad, lihtsalt aru ei saa – kes neid teeb. Veel on kunagi olnud halb kogemus Wõro grillvorstidega.

Kas on nad juba avades hapud olnud, või siis järgmisel päeval. Väkk -samas ma oleks pilti teinud ja saatnud poodi selle pildi või kuskile, kus nad oleks edasi selle saatnud vastavasse ametiasutusse ma loodan :D. Sügavkülmutatud pangassiuse filee on ka rõve. No mingi jahumaitse oli ja süüa ma seda ei suutnud. Üle pika aja Maximas käies nägin läti või leedu omi ja mõtlesin et proovin. Ei ole maitse muudatust märganud. Lihtsam on öelda, mida igapäevaselt tarbin. Minu arvates see majonees enam süüa ei kõlba, ma ei tea, mis nad selle koostises muutsid. Väkk, see oli mingi imeliku kollase lögaga üle valatud ja sea tissid olid liha küljes. rohkem ei taha ühtegi rannamõisa toodet proovida. Ei mina ega lapsed tahtnud, läksid prügikasti. Mõlemal ilge kalamaitse juures, lõhna peab ka haisuks nimetama. Parim intress intressilt viivise arvestamine. LaenMe veebiportaali administratsioonil ei ole ligipääsu kasutaja IP aadressile, kuid selliseid andmeid võidakse koguda serveril, kus hoitakse veebilehte. Mina ei tea, aga selle hakkliha juures peaks küll olema suurelt ja punaselt silt, et pool tootest koosneb soolast.

Vabasurma läinud Briti teletäht: „Inimestele meeldib näha.

. See oli küll mõni aasta tagasi, aga ei usu, et midagi muutunud on. Ega see sügavkülma heik ka eriti parem pole–laguneb vastikult ära. Rimi-Poola hakkliha ei osta ma nagunii. Kirrlaenud. Aga see selleks- minu mees ostis üks kord mingeid Põhjatähe odavaid viinereid- lohutus on see, et neil ei olnud rõvedat maitset- neil polnud üldse maitset. Minu arvates see majonees enam süüa ei kõlba, ma ei tea, mis nad selle koostises muutsid.[/tsitaat] Täpselt! Ma ostsin ka eelmine nädal vahelduseks sedasama majoneesi, mäletasin ka, et on hea ja no kala, mis kala! Õnneks ostsin väikese topsiku. Lainud. Säilivad ka normaalselt peale paki avamist. Parim enne kuupäevani oleks veel nädal, nii et selles ei saa asi olla. Mingi kohutav keemiahais ja maitse on juures. Viskasime minema, mõtlesime, et mingi praak vms. Teisel hommikul külmikus kõik juba kääris ja mullitas, hapu oli. Loen purgilt, et seened küüslauguga. Täiesti jahu maitsega oli. Maxima Favorit toodetega olen alt läinud, sest need on maitsetud- eriti jube oli Favorite tomatimahl-väga imelik keemiline maitse oli juures. Ometi kuupäev kehtis veel kolm päeva, mil söögikõlbulik. Enam ei ole seda ostnud, hakkasin Hellmansi oma ostma, sel üks maitse vähemalt kogu aeg olnud. Monetti.

Yonif Linud 503 / MK

. Jube pudi ja see vesi, mis sealt välja kõik sulab. Lihakas ja Jussi viinerid on ainsad, mida meil süüakse. Lahtises letis nägi suht normaalne välja ja ma ei osanud midagi arvata, sest Eesti hakkliha on suht korralik tavaliselt. Enam tükk aega jälle toiduga ei eksperimeteeri. Sama jube nagu hais, oli ka maitse. Veel ostis mees ikka vahel endale neid eesti pudinguid. Moosi ostsin ka üks kord, mis oli täiesti maitsetu- pigem selline siirupi järel maitse oli juures. Keetsin läbi, leotasin ja ei midagi, viskasin kõik prükkarisse.. Krt küll!! Ja siis on mingid pehmed koorikleivad, porgandiga, mis käivad kaheks ning mida saab röstida. Küll, aga söön nii Rannarootsi kui ka Rannamõisa tooteid

Märkused