Mille poolest on aga smslaen teistest laenudest erinev?

Naistemees käitub, nagu ta ei hooliks; härrasmees on võimeline tunnistama, kui ta hoolib.

Londonisse ehitatakse pilvelõhkuja, mille katuseks on.

. Mille poolest on aga smslaen teistest laenudest erinev. Iga mees võib viia naise uhkesse restorani ja teha talle hinnalisi kinke. Selles peitub vaieldamatu oskuse element ja lisaks viitab burlesk sellele, et naised lõbutsevad ning on oma kehakumeruste üle uhked. Laenud SMS. Naistemees üritab oma puudujääke varjata; härrasmehel pole puudujääke. Mees, kes teeskleb, et ta armastab naist, armastab vaid mõtet, et tema kõrval võiks olla õrn naisolevus. Naistemehed on need, kes armastavad jahti pidada. Naistemees annab tühje lubadusi; härrasmees ei tekitaks sinus kunagi tühja tunnet. Mille poolest on aga smslaen teistest laenudest erinev. Kui tema plaan peaks kursilt kõrvale kalduma, ei oska mees kuidagi käituda. Naistemees üritab pugeda naise pükstesse; härrasmehel pole midagi selle vastu, kui püksid on naise jalas. See ülistab naise loomulikku figuuri. Naistemees võib jätta naisele mulje, et kõik mehed on halvad. Või vähemalt seda meile räägitakse.Ametlik defitsioon selle erutava kunstivormi kohta on: teatraalne meelelahutus, mis hõlmab sketše, laule ja tavaliselt striptiisi. Naistemees teeskleb, et ta armastab naisi; härrasmees armastab päriselt naisi. Naistemees kutsub naist «tibukeseks»; härrasmees ei kohtleks naist kunagi «tibukesena». Naistemehe jaoks on naine auhind, mida võita; härrasmehe jaoks on naine kingitus.. Naistemehest on raske aru saada; härrasmehe teod on läbipaistvad. Naistemees loodab naist purju joota; härrasmees ostab naisele vaid joogi. Meestele meeldib seks, kuid see ei tee neist veel halbu inimesi. Tõeline härrasmees näitab aga naisele, et kõik mehed pole sugugi nii hullud ja aitab kergitada ka naise enesehinnangut. Naistemees muudab seda, kuidas naine meestesse suhtub; härrasmees muudab seda, kuidas naine iseendasse suhtub. Naistemehe üheks tunnuseks on kahtlemata see, et ta usub, et saab naistest läbi ja lõhki aru.

Mille poolest erineb Ülemistele rajatav T1 Mall of Tallinn.

. Selles on peidus nali, teadlik silmapilgutus. Naistemehe teod on hoolikalt läbi mõeldud; härrasmees läheb lihtsalt vooluga kaasa. Kui mees vajab enda kõrvale naist, et tunda end täisväärtuslikuna, pole see mees õieti midagi väärt. Mille poolest on aga smslaen teistest laenudest erinev. See on teatraalne etendus, siivutu, kuid kena, pöördeline ja nipsakas, kirjutab The Independent.Põhimõtteliselt on see kõike muud kui striptiis. Naistemehele meeldib plaane teha.

Mille - leiti 47655 faili -

.

Burlesk seisneb õrritamises. Naistemees usub, et ta mõistab naisi; härrasmees teab, et ta ei õpi kunagi naist mõistma. Tihti on ka publikus peamiselt naised.Seega võib öelda, et kuigi ka striptiis võib olla väga kunstiliselt esitatud, on burlesk läbimõeldum ja kunstipärasem esinemisvorm, mille eesmärgiks on õrritada ja silmailu pakkuda

Märkused