Mis on autolaen?

Et maksed ei ununeks, saadame Sulle selle kohta e-kirjaga ka meeldetuletusi. Laenu saamiseks ei pea auto vastama mitte mingitele tehnilistele eritingimustele. Konkreetne laenu tagasimakse periood sõltub laenusummast – mida suurem laenusumma, seda pikemat laenu tagasimakse aega on võimalik taotleda. Kas kiirlaen on sama, mis palgapäeva laen?. Inbank.ee väikelaenud 300 -10000 eurot, tagasimaksed alates 6 kuni 72 kuuni. See tähendab, et autolaenu ei saa võtta, kui sõiduk on liisingufirma nimel või mõne teise isiku nimel.

Autolaen & Autoliising - Auto järelmaks 0% sissemaksega.

. Bondora laenu saab taotleda täielikult interneti teel ja laenupakkumine jõuab Sinu postkasti vaid loetud minutitega. Isegi, kui ei ole veel tagasi makstud, võib tagatiseks olevat sõidukit müüa. Laenu tagatiseks olevat sõidukit ei võeta laenufirma omandisse, kuigi omanikuvahetus on vormistatud – sõiduk jääb vabalt laenusaaja kasutusse kogu laenulepingu ajaks, seni kuni laenusummat korralikult tagasi makstakse. Kui soovid võtta laenu auto tagatisel, peab sõiduk olema kindlasti sinu nimel. Tulenevalt seaduse poolt esitatud nõudmistest on vajalik sissetuleku tõestamine, ent maksehäirete olemasolu ei pruugi olla takistuseks. Sinu ülesandeks on hoolitseda selle eest, et vastav summa oleks kantud igakuiselt õigeks kuupäevaks Bondora kontole. See sõltub aga konkreetsest laenufirmast, mistõttu tuleks esmalt kindlasti tutvuda laenutingimustega ning veenduda, et selline toiming on võimalik. Tagatisvaraks peab olema lihtsalt Maanteeametis registreeritud sõiduk, millel on liikluskindlustus ning mis on laenutaotleja omanduses ehk Maanteeameti registri andmetes on märgitud sõiduki omanikuna laenutaotleja. Lisaks ei ole Bondora laenuga autot ostes kaskokindlustuse sõlmimine kohustuslik ning sõiduk saab Sinu omaks kohe pärast ostu-müügitehingut. Kui laenufirma näeb, et taotlejal on piisavalt vahendeid laenumaksete igakuiseks tasumiseks, ei tohiks laenu saamisega olla probleemi.. Lisaks on Sul võimalik ise valida tagasimakse suurus ja tähtaeg ning, kui peaksid soovima laenu varem tagastada, saad seda teha ilma lisatasuta.

Samuti võid muuta makse tegemise kuupäeva, kui see peaks vajalikuks osutuma. Laenude andmine pihus laen. Lisaks sellele tuleb tasuda lepingu sõlmimise tasu, mis võib olla kas kindlaks määratud summa või protsent laenusummast. Bondora laen on paindlik ja aitab suure väljamineku hajutada pikemale perioodile, hoides seeläbi igakuised kulutused kontrolli all. Juhul, kui sõidukiga juhtub laenuperioodi jooksul avarii, tuleks sellest kindlasti teavitada ka laenufirmat, ent eelkõige tuleks avariist teavitada kindlustusseltsi just nii nagu ka tavaliselt. Autolaenu saab ka vanema sõidukiga – auto vanus ei ole tavaliselt piiratud. Tagatiseks oleval sõidukil peab olema liikluskindlustus, aga kaskokindlustuse olemasolu pole kohustuslik. Laenu võid taotleda Sulle sobivas mahus – Sinu otsus, kas vajad raha vaid autoostuks või soovid laenu eest katta ka täiendavaid kulusid nagu auto ümberregistreerimine, suverehvid, talverehvid ja esimene autohooldus. Laenulepingu sõlmimisel tuleb sõiduk Maanteeametis ümber registreerida laenufirma nimele. Laenu hetkeseisu näed ja muudatusi saad taotleda, logides sisse Bondora kontole. Kui sõiduk on lepingu sõlmimise jaoks läbinud Maanteeametis omanikuvahetuse, tuleb sõlmida uus liikluspoliis. Sõidukiga tohib sõita ka välismaale, ent üksnes Schengeni riikidesse. Mis on autolaen. Kui soovid sõita autoga kaugemale, tuleks selle osas eelnevalt laenufirmaga kokku leppida ning selgitada välja, kas selline võimalus on olemas.

Autolaen, autoliising, laen auto tagatisel kuni 30 000 eurot

. Seega tuleb arvestada riigilõivu summaga. Sissetuleku vähenemise korral saad muuta maksegraafikut, pikendades laenu tähtaega ja vähendades seeläbi igakuiste kohustuste hulka. Mille poolest erineb Bondora laen autolaenust Bondora laen on tagatiseta väikelaen, mida võib kasutada igaks otstarbeks, sealhulgas auto või muu sõiduki soetamiseks.

Rally Estonia 2018. Hard Ford Fiesta Crash. BMW Found a ditch!

Märkused