Nippe, kuidas kinni pidada oma rahakotile antud uusaastalubadustest

Mina teeksin enne soojuspumba ostmist midagi põranadaga. Aknalauale võib panna rulli keeratud saunalina või köögirätikud. Tegemist on ju üürikorteriga, odavat lahendust seda elamisväärseks muuta ei ole. Kiire laenude internetis on praegu üks kõige populaarsematest krediidimudelitest, mida pakub enamik tasuta kiirkrediiti pakkuvaid ettevõtteid. Krediidi tagasimaksmise aega võib pikendada vajaliku ajani. Kui ruum sooja ei pea siis on väga rumal sinna soojuspumpa paigaldada, mis hakkab ilma kütma. Mingid aknateibid ei muudaks asja ja värskeõhuklapid on sul nagunii puudu; kui ahju kütad, siis peab kuskilt õhk asemele tulema. Kata kõik pinnad õhukeste penoplasti plaatidega ja aknad kleebi kinni spetsiaalse kilega. Väidad, et talvel peab koguaeg kütma, et soe oleks ja väidad, et esimene talv tulemas. Kui gaas ei maksnud üldse midagi. Seega seal suurt midagi ilma kapitaalse remondita ei tee. Üürikat ei hakka ju kapitaalselt kah ümber ehitama. Kui laenu tuleb pikendada, peate arvestama komisjonitasudega, mis on sätestatud lepingus, mille olete kiire laenude andjaga sõlminud. Väga tõhus, aga mitte eriti esteetiline. Sama materjal ka põrandavaipade alla, kõige soodsam. Kui seal tuul lõõtsub ja külm kuskilt otse sisse tuleb, siis tasub pigem panustada sealsete avade sulgemisele ja improviseeritud soojustusele. Aknaäärtest jm õhkab külma päris hoolega. Ja nagu eelmine kommenteerija soovitas, vaata kelder üle. Nippe, kuidas kinni pidada oma rahakotile antud uusaastalubadustest. Ma arvan, et kütta on lihtsam.

OÜ – Credit. Nippe, kuidas kinni pidada oma.

. Kusjuures pole üldse paha mõte. Tunda end koguaeg talvel ebamugavalt ja maksta selle eest veel raha. Ja kui väljas ikka väga kõva pakane oli, siis panin oma kõige suuremad supipotid veega pliidile vaikselt podisema. Esimene talv siin tulemas, aga juba esimeste miinustega tundub, et talv saab väljakutse olema. Õhtul keerad välja ja hommikuni püsib soe. Akendele võib kleepida tihendud ja nende akende vahed, mida ei ava tuulutamiseks, kleebi aknakleepepaberiga kinni. Niiskust ei tule ja töötab nagu väike soojamüür. Kui on teise inimese elamispind, on seal mõistlik elada ainult siis kui üüri pole või see on väga väike. Kiirlaenud autentimine kodus. Ehituspoodides müüakse aknatihendeid, sellised kleebitavad kummiribad, erinevas laiuses. Paksud kardinad ka ette ja sai ikka väga palju soojem. Korter ise on küll renoveeritud, aga maja soojustamata ning talvel külmaga peab ikka iga päev järjepidevalt kütma, et päris ära ei külmuks. Elekter ka maksab, ja mitte vähe. Aga see kivivärk, jah, toimib.

Kuidas säästa raha kommunaalkuludelt. Nippe, kuidas kinni.

. Vanadel majadel on ka aknaraami vahe hõre, mõistlik on kogu aknaauk kinni teipida. Pigem ostetakse “nutiradiaator”. Lisaks võib sellise kiirlaenud vormistada internetist kodust väljumata. Ah jaa, aknalaudadele panin veel lisaks rulliks keeratud saunalinad. Põrandatele plaanin osta rohkem vaipkatteid, hoiab jalad soojemana. Korter on I korrusel, all on külm kelder. Klaas on soe, aga mujalt tuleb pisut läbi. Elektriga lisaks kütta oli kallis, aga gaasipliidi gaas oli väga odav. Nõme nägi välja, aga vähemalt sai ühe kihi riideid seljast maha võtta. Kiire laenude internetis on suurepärane lahendus siis, kui mõne ostu või makse jaoks on kiirelt raha vaja. Siis ka puhub vähem tuult. Lepi omanikuga kokku, et ise paned ja pärast vōtad kaasa. Ehk siis mitte läbi tihendi, aga kuskilt mujalt. Pumbad on täna vist isegi vajaliku gaasi võimelised oma välisosasse kokku koguma, kui vahepeal toru on vaja lahti keerata. Siis küsiks, et mille eest sa maksad, kui sul kodus on egamugav. Seal keerasin küll ajalehepaberist rullid ja toppisin aknavahed ja ümbrused neid täis ja pärast veel valge teibiga üle. Kui vähegi sirged põrandad ja uusi laake ei vaja, siis vana põranda peale vahtplast ja sellele mõistliku hinnaga soe parkett. Välisuks vaata ka üle, sealt kaudu on ka ilmselt tugev soojakadu ja ehk tasuks ka ukse ette kardin riputada

Märkused