Osta kasutatud auto laenuga nutikalt

Osta kasutatud auto laenuga nutikalt. Võimalik on valida mitme ostupaketi vahel: kõige lihtsam neist hõlmab enamasti ainult transporti, kallimad variandid sisaldavad ka ostueelset kontrolli ning garantiid. Ostke pigem ettevõttelt kui eraisikult. Müüja profiil peaks olema informatiivne. Eraisiku müügikuulutusi on Lääne-Euroopas nagunii väga vähe ja ettevõttelt ostes on risk väiksem.

Kasutatud autode müük Tallinnas |

. Kui esimesel juhul on kuludeks teie enda reisikulud ja aeg, siis teisel juhul tuleb maksta teenuse osutajale vahendustasu. Ameerika autode huvilisel tasub kaaluda võimalust importida auto Eestisse USAst. Vaadake kõiki müüja pakkumisi.

Bondora AS.

Kasutatud auto ostmise ABC - Nordauto

. Vahendajale annate teada oma soovidest ja pärast otsingut pakub ta teile välja ühe või mitu sobivat sõidukit. Laenude väljastamisel on igal laenuandjal oma unikaalne poliitika. Teiega võetakse ühendust, et kokku leppida individuaalne nõustamisaeg. Seega peab teil endal või sõiduki vahendajal selleks raha olema. Saksamaalt või mujalt Lääne-Euroopast auto ostmist soosib sealne märkimisväärselt suurem valik ja vahel ka veidi soodsam müügihind. Kui tal on müügis ainult kolm-neli autot, siis on tegu väga väikese ettevõttega, kes võib igal hetkel äri sulgeda. Osta kasutatud auto laenuga nutikalt. Kui auto on teistest omataolistest tuhandeid eurosid soodsam, siis on tõenäoliselt tegemist petuskeemiga. Pärast seda, kui auto on Eestisse jõudnud, esitate liisinguandjale tavapärase taotluse koos vajalike dokumentidega.

autoDNA Blog - Osta kasutatud auto? uudised, artiklid, aitab

. Auto liisimisega välismaalt kaasnevad lisatingimused Välismaalt ostetud auto liisimise soovi korral arvestage, et sõiduk tuleb enne liisimist välisriigis välja osta ja Eestisse toimetada. Kui aga koduturu valik jääb väikseks, tasub vaadata välismaale. Pakkumine, mis on liiga hea, et olla tõsi, ilmselt ei olegi tõsi. Osta kasutatud auto laenuga nutikalt. Sel juhul on probleemi korral raske nõuet esitada. Kasutatud autot on mugav osta võimalikult lähedalt, sest tark oleks see enne oma silmaga või koos spetsialistiga üle vaadata. Ohumärk on ka see, kui müügis olevad sõidukid on pildistatud eri paikades: järelikult ei ole ettevõttel ühte alalist tegevuskohta või ta on need kuulutused teistelt kasutajatelt kopeerinud. Raha avanss. Korrektse müüja puhul on avalikult näha tema nimi, telefoninumber, e-posti aadress ja tegevuskoha aadress. Näiteks viieaastase liisingu saate võtta kuni kümne aasta vanusele sõidukile. Ohumärgid on puudulik info müüja kohta, müügiportaalis tegutsemise lühike aeg, samuti näiteks müüdavate autode kinni kaetud numbrimärgid. Tehke õige eelarve Eelarvet kavandades arvestage peale müügihinna veel transpordikulude ja Eestis arvele võtmise tasudega. Liisinguandja vaatab auto üle ja määrab sellele turuväärtuse, mis võetakse aluseks maksimaalse krediidisumma arvutamisel. Kui olete sobiva sõiduki juba Eestisse toonud, siis esitage personaalse liisingupakkumise saamiseks liisingutaotlus. Ameerika Ühendriikidest või mõnest teisest väljaspool Euroopa Liitu asuvast riigist autot ostes on transpordikulud suuremad ning samuti tuleb tasuda tollimaks ja impordi käibemaks

Märkused