Pikaajaline laen

Alustaval ettevõttel, kellel puudub tagatisvara või kellelt nõuab vara seadmine tagatiseks liiga palju raha ja aega, on võimalus laenu saada KredExi ja ettevõtte omanike käendusel.

Ärilaen kinnisvara tagatisel - Hüpoteeklaen

.. Laenu võite tagada kinnisvaraga. ReisilaenTerviselaen – Laen hammaste raviks. Stardilaenuga on alustaval ettevõtjal lihtsam ja riskivabam oma äri käima lükata ning võõrkapitali kaasata. Eraisiku laenuleping Laenuleping eraisikute vahel Eraisiku laenulepingu näidis Laenud inimeselt inimesele Laen inimeselt inimesele Inimeselt inimesele laen Pakkumised – laenud eraisikute vahel. Pikaajalised laenud Pikaajalise laenu abil saate laiendada oma ettevõtte tegevust, soetada põhivara ning investeerida mahukamasse projekti, mille tasuvusaeg saabub kaugemas tulevikus. Stardilaen on hea võimalus ettevõtlusega alustamiseks ja täiendava kapitali soetamiseks. Soodsaim väikelaen kust võtta väikelaenu. Inbank AS – Inbank.

Hüpoteeklaen |

. Intressimäär – Intressimäär on intressi suurus protsentides väljendatult. Pikaajaline laen. Laenu andmine eraisikule Laenu andmine – Annan laenu. Korterelamute soojustamiseks ja renoveerimiseks saate taotleda soodustingimustel korterelamu laenu. Avaldus laenulepingu lõpetamiseks laen независимый от местоположения. Investeerimislaenu saate kasutada sisseseade, tehnoloogia või muu suuremat investeeringut nõudva põhivara soetamiseks ning kontori-, lao- või tootmispinna ehitamiseks. Investeerimislaenu toel saate soetada põhivara või teha muid pikemaajalisi suuri investeeringuid. Korterelamu ehitus- ja renoveerimistöid, mis parandavad energiatõhusust ning elukeskkonda, ja nende töödega kaasnevat ekspertiisi ning projekteerimist on võimalik rahastada korterelamu laenuga. Pikaajaline laen

Märkused