Raha ja depressioon: kuidas toime tulla rahamuredega?

Nad ei hoolitse enda eest, depressioon võtab otseses mõttes nende elu üle”. On tähtis, et sa taastaksid oma rõõmsa meele ja hakkaksid taas uskuma, et asjad võivad minna paremuse poole. Depressiooni muudab salakavalaks fakt, et seda on raske tunda. Raha ja depressioon: kuidas toime tulla rahamuredega. Ometi aga rebib see sind aina sügavamasse musta auku. Keskendu headele asjadele oma elus, mitte halbadele.

Raha ja depressioon: kuidas toime tulla rahamuredega.

. Mis puudutab võlgnevusi, siis võta näiteks ühendust võlanõustajaga, kes aitab sul oma võlgadest sotti saada ning aitab paremale järjele jõuda. Depressioon võib tekkida siis, kui võlakoorem on suur ning sul on tunne nagu sa ei pääseks sellest kunagi välja. Kõigepealt tee endale plaan selle kohta, kuidas igapäevaselt ära elada. Või kas sul on üldse võimalik süüa osta. Suhtle foorumites või kirjuta kas või meile! Me oleme enamgi kui rõõmsad, kui saame sulle pakkuda tuge rahamure korral. Sa võpatad mõttest, et pead midagi ostma. Kõige tähtsam on see, et sa ei laseks end muserdada rahamuredel. Vaesuses elamine ja igapäevaste rahamuredega toimetulemine võib tuua kaasa depressiooni, samas aga takistab depressioon oma elu edendamist, tõmmates sind veelgi sügavamasse rahaprobleemi. Krediidi tagasimaksmise aega võib pikendada vajaliku ajani. Lootus ei ole kuhugi kadunud. Sa oled pidevalt mures raha pärast. Sa ei hoolitse enam enda eest – ei kasuta näiteks hooldusvahendeid või ilutarbeid ja muud sellist, ei hangi uusi riideid ja lased kõigel enda ümber kokku variseda. Pea meeles, et võlg ja raha ei kontrolli sind – sina kontrollid raha. Reidenberg ütles: “kui kellelgi on depressioon, ei tööta tema mõistus loogiliselt ega ratsionaalselt, seega nad ei suuda kaaluda erinevaid valikuid.

Raha ja depressioon: kuidas toime tulla rahamuredega?

. Sa ei tea, kuidas järgmine kuu arveid maksta. Lisaks võib sellise kiirlaenud vormistada internetist kodust väljumata. Laenud postkontorist sularaha ilma registreerimatta, ärikliendi laenud. Meil kõigil on omad erilised talendid, kuid sa pead tegutsema selleks, et leida need üles ja neid rakendada. Lõpuks võib juhtuda, et annad lihtsalt alla – näiteks ei vasta sa enam võlateadetele ja väldid telefoni vastamist, kuna kardad, et võlausaldaja on vihane. Hoian finantsteemadel kätt pulsil ning jagan oma teadmisi ka sinuga, et sa saaksid saavutada parema rahalise olukorra ja teha parimaid otsuseid. Rahalisest depressioonist põhjustatud probleeme on raske kirjeldada. Pea aga meeles, et sa ei ole mitte kunagi üksi. Kiire laenude internetis on praegu üks kõige populaarsematest krediidimudelitest, mida pakub enamik tasuta kiirkrediiti pakkuvaid ettevõtteid. Depressioonis inimene ei ärka ühel hetkel üles ja ei ütle endamisi: “hmm, mul on depressioon”. Kui sa ei saa täisväärtuslikult elada või muretsed selle pärast, kas sul on raha, et piima ja leiba osta, on selge, et isegi kõige tugevama natuuriga inimene murdub varem või hiljem. Mõtle asjadele, mis on sinu ümber head ning mis rõõmustavad sind – olgu selleks su sõbrad, mõni hobi või midagi muud. Sa tunned nagu su sees oleksid kümnekilosed kivid, mis tõmbavad sind maa poole. On öeldud, et ühel inimesel neljast vaimsete häirete all kannatava inimese seast on ka võlad. Nüüd on aeg selle osas midagi ette võtta. Kõik oleneb sellest, milles sa oled osav ja mida sa soovid teha. Igaühel meist on elus keegi, kes meid toetab – vanemad, õed-vennad, sõbrad, kallim. Liiga paljud inimesed on võtnud enda elu rahadepressiooni tõttu, kuna kandsid koormat üksi ja ei rääkinud sellest oma lähedastele. Depressioon kaotab ära täieliku eneseusu, mistõttu pead sa selle tagasi saama. Sa ei taha kellegagi suhelda, sest kardad, et see viib raha kulutamiseni. Laen tasuta.

Raha ja depressioon: kuidas toime tulla rahamuredega. SMS.

. Võib-olla pole sul tööd või sinu töötasu pole piisavalt suur, et ära elada korralikult. Kiire laenude internetis on suurepärane lahendus siis, kui mõne ostu või makse jaoks on kiirelt raha vaja. Mis veel hullem, rahamuredest põhjustatud depressioon on nii salakaval, et sa ei pruugi isegi endale tunnistada selle olemasolu. Sa ei toitu enam korralikult, sest pead veeretama sente sõrmede vahel, kuid tunned samas, kuidas su energiatase ja kogu keha närbuvad. Lootus ei ole kadunud Teiseks pead sa muutma oma mõtteviisi. Otsi tuge ja lahendusi ning näed, kuidas su elu läheb varsti tagasi rööbastele. Depressioon on nagu vaikne mürk, mis hävitab sind sisemusest, aga ometigi sa pead edasi elama ja iga päev tegutsema, samal ajal kui see sinu sees pesitseb ja uuristab end sügavamale. Sa pead aktiivselt tegutsema, sest muidu ei muutu miski. Sa mõtled oma peas juba välja väikeseid valesid, mida rääkida siis, kui keegi küsib raha kohta. Kui sa mõtled negatiivselt, ei ole sul grammivõrragi tegutsemistahet, seega ei saa sa ka loota, et elu muutub. Sa kardad iga väljaminekut. Otsi tuge – see ei ole häbiasi. Kuna seda probleemi on raske endale tunnistada või isegi märgata, ei pane isegi tähele, kuidas depressioon su elu vaikselt üle võtab. Nad ei suuda voodist välja tulla, rääkimata helistamisest ja abipalumisest. Viktoria Krusenvald Financer.com Eesti toimetaja. Positiivne mõtlemine tundub nagu täielik jura, kuid võta seda nagu vastumürki depressioonile. Kui vaja, pane lausa oma oskused ja huvid detailselt kirja – leiad kindlasti midagi, millega kõrvalt raha teenida. Kui sa usud seda, saad rohkem tegutsemistahet ning mida rohkem on sul tegutsemistahet, seda rohkem teed ka samme reaalselt oma elu muutmise suunas. Nautige parimaid pakkumisi Eestis. Kreditex Ühisraha: laenud ja investeerimine. Laen kätte arvuti tagant lahkumata!.

Tee eelarve ja järgi seda täpselt. Seejärel mõtle võimalustele, kuidas oma sissetulekut suurendada. Ära lase võlal endale pähe istuda, vaid haara ohjad enda kätte. Tegutse aktiivselt Positiivne mõtlemine üksi muidugi ei muuda veel midagi, kuid see annab sulle aluspõhja, mis motiveerib tegutsema. Kui rahaline seis on väga kehv, võib tekkida tunne nagu sa upuksid sohu ja üritad end iga hinna eest sealt välja saada, aga vajud aina sügavamale.

Raha -

. Tuhanded inimesed maailmas on saanud võlgadest vabaks ning keegi teine ei oska paremini nõu anda kui inimene, kes on seda juba teinud. Kui laenu tuleb pikendada, peate arvestama komisjonitasudega, mis on sätestatud lepingus, mille olete kiire laenude andjaga sõlminud

Märkused