Sihtlaen.ee

Väikelaen | Coop Pank

. Sihtlaen.ee. Nime AS Krediidipank Finants kandev ettevõte kasutab Cofi loodud tarkvara, mis võimaldab laenutaotluse täita otse veebis ja saada sellele kohe kiiresti panga vastus.. Laenuperiood on paindlik.

Logi sisse

.

Sihtlaen - Kiire tagatiseta pangalaen

. Hansapanga asutaja Priit Põldoja osalusega järelmaksufirma asutas koos Krediidipangaga uue laenuportaali Sihtlaen.ee, mis rahastab väiketarbijate autoostu, koduremonti või ravikulutusi, kirjutab Ärileht. Sihtlaen, krediidiasutusest, eelkõige krediidipangast, laenu taotlemiseks on vajalik püsiv töökoht või mõni muu stabiilse tuluallika olemasolu. : saab lugeda saabunud kirju ükskõik millise internetilehitseja abil, enamuse maililugemisprogrammidega ning mobiiltelefoni abil. Sihtlaen.ee. Isikukood või kasutajatunnus. Jäta mind meelde. Sisene. Laen ei ole mõeldud ainult kooliõpilastele, vaid laiemale ringile, kes soovib investeerida oma tulevikku.

„Meie eesmärk on pakkuda maksevõimelistele inimestele pikaajalist laenu suuremateks ostudeks, mitte aga varasemate laenuaukude katteks," selgitas Põldoja

Märkused