Tarbimislaen ja väikelaenud Ferratum — Ferratum Bank

Küsimuste korral võtke meiega ühendust SEB Panga üldkontaktidel. Teie algatatud muutmine on üldiselt tasuline. Intressimäär on märgitud laenulepingus. Selleks võib olla näiteks maksepäeva muutmine või maksepuhkus. Soovime Teid selle otsuse teadlikul ettevalmistamisel aidata. Tarbijavaidluste komisjonile saate kaebuse esitada ka vaidluste lahendamise veebikeskkonnas aadressil. Laenu vääring Väljastame laenu Teie Eestis asuva elukoha vääringus ehk eurodes ja seda muuta ei saa. Arvelduslaenulimiidi ennetähtaegsel sulgemisel leppetasu puudub. Väikelaenu tasute maksegraafiku alusel iga kuu ühesuuruste ehk annuiteetmaksetena, mis koosnevad laenu põhiosa maksest ja intressist. Laenulepingu eritingimused Kui leping sisaldab kohustavaid eritingimusi, siis tuleb Teil neid eriti täpselt järgida. Lepingu ülesütlemine ja selle tagajärjed Lepingu ülesütlemise alused on toodud lepingutingimustes. Kindlasti pöörduge kohe meie poole näiteks juhul, kui Teie töösuhe ootamatult katkeb või kui Teie suhtes on algatatud täitemenetlus või pangakonto on arestitud. Laenulepingu rikkumise tagajärjed ja kulud Kui Te ei tasu lepinguga ettenähtud makseid õigel ajal, siis võime Teilt nõuda viivist lepingus esitatud määras.

Väikelaen - Bigbank

. Koos leiame olukorrale sobivaima lahenduse. Tuletame meelde, et iga finantsotsusega kaasnevad riskid ning kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Luba endale haridus Väikelaenuga saad katta ülikooli ajal elamise ja õppimisega seotud väljaminekud. Laenu tagasimaksmine Laenulepingu alusel tasutavaid makseid võtame Teie arvelduskontolt. Lepingu allkirjastamine Kõige mugavam on laenulepingut allkirjastada ID-kaardi või mobiil-ID abil veebis. Tutvuge ka laenude hinnakirjaga, mille leiate meie veebilehelt www.seb.ee/hinnakiri ja panga üldtingimustega. Teil on õigus küsida infot meie laenutingimuste kohta ja saada selgitusi nii enne laenulepingu sõlmimist kui ka selle kehtivuse ajal. Kui olete võtnud laenu koos kaaslaenajaga, siis on meil õigus võtta laenumakseid ka tema arvelduskontolt. Kui rikute mitterahalist kohustust, siis on meil õigus määrata leppetrahv lepingus märgitud määras. Lisaks laenu- ja intressimaksetele peate tasuma arvelduskonto kuutasu. Väikelaen ilma palgatõendita. Juhul kui võlg jääb ikkagi tasumata, edastame Teile tasulise võlanõudekirja. Väike- ja arvelduslaenu puhul on intressimäär kogu laenuperioodiks fikseeritud. Samuti saad lepingut allkirjastada meie esindustes. Kõik võla sissenõudmisega kaasnevad kulud jäävad Teie kanda. Väikelaenu puhul tuleb intressi tasuda tagastamata laenujäägilt, arvelduslaenu puhul kasutatud laenulimiidilt. Kui arvelduslaenulimiidi kasutusaeg pikeneb automaatselt, siis tasute lepingus märgitud tasu. Intress Intress on tasu, mida maksate laenu kasutamise eest. Vali ise otstarve Väikelaenu puhul me ei piira laenu kasutusotstarvet - rahasta selle abil kasvõi oma hobi või kata ravikulud. Iga kuu tasute arvelduslaenu kasutatud limiidilt intressimakset ja kogu limiidilt arvestatud limiiditasu. Kaebuste lahendamise üldise korraga saate tutvuda veebilehel. Euroopa tarbijakrediidi standardinfo teabeleht Enne laenulepingu sõlmimist anname Teile tutvumiseks personaalse Euroopa tarbijakrediidi standardinfo teabelehe, millele märgime kokkuvõtliku info lepingu olulisemate tingimuste kohta.

Tarbimislaen |

. Veebilehelt taotledes saad vastuse mõne minuti jooksul. Tarbimislaen ja väikelaenud Ferratum - Ferratum Bank. Mitme laenusaaja solidaarne vastutus Kui laenusaajaid on mitu, siis vastutavad nad lepingu täitmisel solidaarselt: iga laenusaaja vastutab laenu tagasimaksmise ja muude lepinguga võetud kohustuste täitmise eest täies ulatuses. Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest olenevalt Sinu esitatud andmetest ja krediidireitingust. Tutvuge teabelehel esitatud infoga hoolikalt.

Vaidluse lahendamiseks võite pöörduda veel Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti juures tegutsevasse tarbijavaidluste komisjoni või kohtusse. Arvelduslaenu puhul maksate tagasi limiidi kasutatud osa, kui Teie arvelduskontole laekub raha. Seejuures võite laenu lõpptähtpäeva maksepuhkuse võrra edasi lükata. Kui Te laenujääki, intressi ja muid võlgnetavaid makseid ei tasu, siis alustame võla sissenõudmist, mis võib tähendada ka täite- või kohtumenetlust. Hiljem saate vahepeal tasutud osa uuesti kasutusele võtta.

Tarbimislaen, tarbimislaenud, tagatiseta laenud.

. Kas ma peaksin laenu võtma?. Laenu väljamaksmise tähtaeg ja tingimused Laenu saate kasutama hakata pärast seda, kui leping on allkirjastatud ja kui olete lepingulised eeltingimused täitnud. Laenusaaja maksevõime vähenemise risk Mõelge läbi, kuidas tulete toime laenu tagasimaksmisega juhul, kui üldine majanduskeskkond halveneb, Teie töötasu või muu tulu väheneb või Teie muud kulud kasvavad. Kui Teie lepingu tagatiseks on vormistatud käendus, siis teavitame võlgnevuse tekkimisest ka käendajat. Laenusaaja meelespea ning selgitused väike- ja arvelduslaenu taotlejale Laenu võtmine on oluline otsus, millega kaasnevad riskid. Kaebused ja vaidlused Kui Teil on meie tegevuse kohta pretensioone, siis esmalt proovige erimeelsust lahendada meiega läbi rääkides. Meil on õigus leping erakorraliselt lõpetada näiteks juhul, kui olete maksega viivituses kolmel järjestikusel korral. Väikelaenu taotlemine Taotlemiseks täida laenutaotlus, vajadusel esita isikut tõendava dokumendi koopia ja oma pangakonto väljavõte ning meie laenuspetsialist võtab peagi ühendust vajalike dokumentide ja lepingu sõlmimise täpsustamiseks. Väikelaen | Väikelaenud - Soodsaim väikelaen 1-minutiga!. Laenulepingu tingimuste muutmine Lepingu tingimuste, sh intressimäära muutmine toimub mõlema poole kokkuleppel ja see muutus fikseeritakse üldjuhul lepingu lisaga. Väikelaenu maksame või arvelduslaenu limiidi avame Teie SEB Panga arvelduskontole. Kui makseraskused hakkavad tekkima, siis võtke meiega viivitamatult ühendust.. Kui Teil tekib , saadame Teile esmalt meeldetuletuse. Laenulepinguga seotud kulud Lepingu allkirjastamisel maksate lepingutasu lepingus märgitud summas ja tingimustel

Märkused