Tartu hoiu laenu ühistu eraisik annab osaühingule laenu

Tähtajaline hoius on investeering, mille puhul on kõige kõrgem intressimäär.. Kogu raha makstakse välja ühekordse summana lepingu lõppemisel. Investeering peab tooma kasumit. Hoiuse garanteeritud intress sõltub nii investeerimissummast kui ka hoiuse kehtivusajast. Kogumishoiusele võib kogu kehtivusaja jooksul teha sissemakseid, mis esimesest päevast alates hakkavad teenima intressi. On hea teada, et me oleme SA Hoiu-Laenuühistute Hoiuste Tagamise Fondi liige. Kambja Hoiu-laenuühistus hoiustamisel on intress suurem kui pangahoiustel. Seetõttu on vajalik kanda hoolt oma rahaliste reservvahendite eest juba praegu, et hiljem, jäädes teenitud pensionile, tagada endale finantstugi ja vääriline elatustase. Üheks parimaks mooduseks hoiuste suurendamiseks on tähtajaline hoius. Makseasutusena oleme ka Finantsinspektsiooni järelvalve all! Tutvu kindlasti meie majandusnäitajatega ning veendu meie ühistu tugevuses ning läbipaistvuses ise. Hoius on kõige lihtsam viis raha säästmiseks ja kogumiseks. Koguge raha kasumlikult koos meiega! * Tulenevalt tulumaksuseadusest on hoiu-laenuühistus peetavate eraisikute hoiuste intress maksustatud tulumaksuga. Deposiit võib olla avatud meie kontoris, kuid avalduse võib esitada ka meie koduleheküljel Internetis. Selline hoius lubab pensioniks koguda vajalikku varu. Seeniorhoius võimaldab Teil olla sõltumatu vaatamata ajale ja olukorrale.

Kambja Hoiu-Laenuühistu. 25 aastat. Üheskoos edasi!

. Tartu hoiu laenu ühistu eraisik annab osaühingule laenu. Arveldusalased teenused on saadaval aga kõigile soovijatele. Hoiustajale annab kindlustunde teadmine, et Kambja Hoiu-laenuühistu laenab raha välja ainult oma maksejõulistele liikmetele. Sobib nii lühiajaliste kui ka pikaajaliste investeeringute jaoks. Mida varem Te alustate raha hoiustamisega, seda suuremaid võimalusi pakuvad Teile tänased investeeringud tulevikuks. Tähtajaline hoius on kliendile, kes omab vabu rahalisi vahendeid. Ja mida kõrgem on intressimäär, seda parem. {{'Avan hoiuse' | translate}} TÄHTAJALINE HOIUS Tähtajaline hoius on kindla tähtajaga investeering, mille puhul on kõrgemad intressimäärad kui tavalisel hoiustamisel. {{'Avan hoiuse' | translate}} KOGUMISHOIUS See on rahaliste vahendite paindlik kogumise ja hoiustamise vorm, nende kasumlik investeerimine. Kunagi varem pole investeerimine olnud nii tulutoov. Loe edasi Arveldusalased teenused Raha siire, nõustamine finants- ja majandusküsimustes Laenamist ja hoiustamist pakume eranditult ühistu liikmetele. {{'Avan hoiuse' | translate}}. * Tulenevalt Tulumaksuseadusest on hoiu-laenuühistus peetavate eraisikute hoiuste intress maksustatud tulumaksuga. Selleks avalikustame iga kvartal oma majandustulemused. Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu tähtajaline hoius on hoiustamine kindla aja peale, mille puhul intressimäär on üks kõrgemaid Eestis. Raha kiirelt internetist kiirlaen netipank. Tartu hoiu laenu ühistu eraisik annab osaühingule laenu. Tähtajaline hoius on üks riskivabamaid lisaraha teenimise võimalusi. Kõik teavad, et raha peab teenima, ainult sellisel viisil võib oodata isikliku kapitali juurdekasvu.

Tartu Hoiu-laenuühistu – Vikipeedia

. Tartu hoiu laenu ühistu eraisik annab osaühingule laenu.

| Hoiused | Laenud | Hoiu-laenuühistu.

. Personaalne ja paindlik lähenemine võimaldab Teil saada protsente hoiustelt nii igakuiselt, kvartalipõhiselt või iga-aastaselt kui ka deposiidi tähtaja lõppemisel. {{'Avan hoiuse' | translate}} SEENIORHOIUS Seeniorhoius on kogumishoius vabatahtlike sissemaksetega ja garanteeritud protsendimääraga. Läbipaistvus Kuulume Hoiu-Laenuühistute Liitu! Finantsinspektsiooni järelvalve all! Tahame oma liikmetele pakkuda kõige läbipaistvamat ühistut Eestis. Antud liiki investeeringud pakuvad mitte üksnes Eesti hoiustamisturul kõige kõrgemat intressi, vaid ka raha sissemakseid just Teile sobival ajal. Madal riiklik pension ei anna tihti piisavat kindlustunnet.

Eestihoius

Märkused